22 Haziran 24, Cumartesi

Putzmeister Türkiye’den hızlı ve profesyonel çözümler için yeni tesis

Putzmeister Türkiye, Ankara ve çevre şehirlere “Putzmeister beton pompalarına” ve “SANY iş makinelerine” hizmet verecek olan tesisinin açılışını müşterilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirdi. Putzmeister bu tesis ile müşterilerine hızlı ve profesyonel çözümler ile kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Putzmeister Türkiye’nin Tekirdağ Çerkezköy’de yer alan fabrikasına ek olarak İstanbul’un Anadolu, Avrupa yakalarında, İzmir’de ve 1 Haziran itibari ile de Ankara’da satış servis merkezleri mevcut. Merkezi servis ağına ek olarak Türkiye’yi kapsayacak şekilde organize edilmiş Putzmeister beton pompaları için 12 ve Sany iş makineleri için 15 yetkili servis noktası bulunuyor. Açılışta konuşan Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç “Putzmeister kamyona monte beton pompaları ile %50 pazar payıyla lideriz. Markamızın sabit pompalarını da yine Tekirdağ fabrikamızda üreterek müşterilerimizle buluşturuyoruz. Buna ek olarak Putzmeister markasıyla endüstriyel uygulamalar sunuyoruz, tünel ve sıva şap makinelerini müşterilerimizle buluşturuyoruz” dedi.

Sany’nin pazar payı artıyor

Putzmeister markasından gelen tecrübeyle doğru yatırım, servis ağı planlaması ve uzman kadrolarıyla ekskavatör satışlarında 2021’de 250’ye yakın adet satarak pazardan önemli pay aldıklarını belirten Bilgiç şunları aktardı: “Bu yıl da toprak silindiri ve greyder ürünlerimizi pazara sunmaya başladık. Yakında Sany’nin maden ekipmanlarını da sunmayı planlıyoruz. Çin’in en büyük iş makineleri üreticisi SANY’nin ürün çeşitliliği çok zengin ve bu grubun bir üyesi olarak zamanla tüm ürünleri tek çatı altında Türkiye’de müşterilerimizle buluşturmak ana hedefimiz. Sany Grubu ve Putzmeister olarak 2006’dan beri Türkiye’de yatırımcı olarak bulunuyoruz. Putzmeister olarak Türkiye’de on yıllara dayanan bir geçmişimiz, müşterilerimizin bize güveni ve alanında en iyi hizmeti veren bir yapımız mevcut. Bunun sonucu olarak da pazarda gerçekleşen satışların %50’si markamıza ait. Sany markamız da kendisini dünyada kanıtlamış. Yılda 100.000 adedi geçen ekskavatör üretimi ile bu alanda dünyada birinciliğe yükselmiştir. Ürünümüz Türkiye’de sunulmaya başladığı 2021itibari ile de de pazarda iyi bir konuma ulaşmıştır.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler