12 Nisan 24, Cuma

MTG, COMET Serisi ile kuralları değiştirdi

Dünyaca ünlü İspanya merkezli MTG tırnak ve kova koruyucu sistemleri, geliştirdiği yeni ürün grubu COMET’i tüm dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sundu. MTG tırnaklarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan TSM GLOBAL, yaygın servis ve yedek parça ağı ile gerek MTG’nin Kingmet ve Starmet modelleri gerekse yeni COMET modelinin satış ve satış sonrası hizmetlerini veriyor.

İspanya merkezli 65 yılı aşkın süredir tırnak ve kova aşınma parçaları üretimi yapan MTG, inşaat pazarının ihtiyaçları ve özellikle ülkemizde de büyüyen mini makine pazarının beklentileri doğrultusunda ürün geliştirmelerine odaklanarak yepyeni bir ürün ortaya çıkardı. Tamamen mini makine grubunu merkezine alan COMET serisi, hafif inşaat pazarına yönelik iddialı bir ürün grubu sunuyor.

Yenilikçi tasarım ile kolay tak-sök
MTG mühendislerince özel olarak geliştirilen COMET serisi tırnaklar, mini iş makinesi pazarının ihtiyacı sağlamlık, çoklu fonksiyon ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Tamamen çekiçsiz MTG patentli üstten kilit sistemi ile yenilikçi bir tasarıma sahip COMET serisi inanılmaz kolay tak-sök yapılmasını imkan sağlıyor. Sadece iki montaj adımı ile hızlı, güvenli ve kolay tırnak değişimi imkanı sunan tasarımı, entegre flap tutuculu kavisli pimin elle bile yerleştirilebilir ve montajlandığını gösterir klik sesi ile işlemi tamamlamanızı sağlıyor. Sökümü de aynı kolaylıkta yapılan tırnaklar böylece kullanıcı dostu tasarımı ile sahada işleri kolaylaştırıyor.

Yüksek aşınma direnci ve dalıcılık
MTG COMET tırnakları, maksimum güvenilirlik ve daha uzun aşınma ömrü için optimize edilmiş aşınma direnci, artırılmış stabilite ve ters çevrilebilir dişler sunuyor. Yeni bağlantı tasarımı % 30 daha geniş temas alanları sağlayarak daha fazla diş-adaptör stabilitesi sağlıyor. Tırnak bağlantısındaki plastik deformasyonu azaltırken genel olarak tasarımı sayesinde tırnak adaptörünü, kilitleme ve kaynak dikişlerini kazılan malzeme akışı ve etkilerinden daha iyi koruyor.
Özel tasarımı, sağlamlığı, iki yüzünün de kullanılabilir özel formu ile COMET, küçük inşaat makineleri için sorunsuz operasyonlar sağlayan yenilikçi bir tırnak sistemi. Özellikle 15 ton altındaki ekskavatörler, mini yükleyiciler ve kazıcı yükleyicilerin her türlü kazma uygulaması için özel olarak tasarlanmıştır. MTG’nin tüm dünyada kabul görmüş ileri teknolojisi, benzersiz tasarımı ve uzun ömürlü tırnak ürün grubuna COMET serisi ile yenilikçi ve farklı bir segment daha katılmış oldu.

TSM GLOBAL ile şantiyenizde
MTG tırnaklarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olan TSM GLOBAL, yaygın servis ve yedek parça ağı ile gerek MTG’nin Kingmet ve Starmet modelleri gerekse yeni COMET modelinin satış ve satış sonrası hizmetlerini veriyor.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler