13 Haziran 24, Perşembe

Motto Türkiye, hidrolik kaya delici ve kaya kırıcı ataşman markası FINE’ın Türkiye distribütörü oldu

Motto Türkiye, FINE marka ekskavatöre monteli “Hidrolik Kaya Delici ve Kaya Kırıcı Ataşmanlarla” yepyeni bir döneme geçiyor.

Motto Türkiye, uzun yıllar sektöre hizmet vermiş tecrübeli çalışanları ile CIFA marka beton ekipmanlarının distribütörlüğünü başarı ile yürütmekte ve gösterdiği üstün performans ve kalite ile dünyada sayılı oyuncular arasında yer alıyordu. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Motto Türkiye, sektördeki liderliğini daha da ileriye taşımak amacıyla önemli bir adım daha atıyor. Motto Türkiye, ekskavatörlere monteli hidrolik ataşmanlar alanında müşterilerine daha fazla çözüm sunabilmek adına, sektörde önde gelen markalardan biri olan FINE (Feeleng) markasının Türkiye ve Batı Afrika yetkili distribütörlüğünü üstlendi. Bu stratejik ortaklık, Motto Türkiye ve Motto Afrika’nın müşterilere sunduğu çözümleri daha da genişleterek, inovasyon ve kalite konusundaki taahhütlerini bir üst seviyeye taşıyacak.
Motto Türkiye’nin bu yeni yetkili distribütörlük anlaşması, hidrolik ataşmanlar konusunda müşterilere geniş bir yelpazede çözümler sunma kapasitesini artırıyor. Bu ataşmanlar, güçlü hidrolik sistemleri, dayanıklı malzemeler ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tüm inşaat, hafriyat, ocaklar ve madenlerde kullanılan bu ataşmanlar, iş verimliliğini artırarak, maliyetleri düşürmeyi ve projeleri daha etkili, hızlı şekilde yönetmeyi amaçlıyor.

Feeleng Hakkında;

Feel Industrial Engineering Co., Ltd (Hwaseong, Güney Kore), 2001 yılında tescillenmiş olan FINE markası ile her model ekskavatöre monte edilebilen çeşitli tip ve özelliklerde hidrolik ataşmanlar üretip, bugün itibari ile dünyada yaklaşık 40 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Firma 6 tescilli markası, 15 patenti ve CE, ISO9001/14001 sertifikaları ile kaliteli, çevreye duyarlı ve müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkaracak ataşmanlar üretmektedir. Sonuç olarak da 2010 yılından itibaren tüm yetkinlikleri, teknolojisi ve geniş AR-GE desteği ile ekskavatöre monteli kaya delici üretimini gerçekleştirmiştir. Firma FINE markası ile 2010 yılından beri Turkiye’ de bilinmekte ve en çok satılan ilk 5 marka arasına girmiş bulunmaktadır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler