13 Haziran 24, Perşembe

Miran Hafriyat, SANY iş makineleriyle projelerinde saha üstünlüğü elde etti

İnşaat, hafriyat ve altyapı çalışmaları yapan Miran Hafriyat makine alımında Sany iş makinelerini tercih ediyor. Miran Hafriyat Sahibi Savaş Çakar, yaklaşık bir yıldır SANY SY385H modelini kullandıklarını ve makinenin performansından memnun olduklarını belirtiyor.

Tüm dünyada önemli pazar adetlerine ulaşan SANY iş makineleri, Türkiye’de SANY Group’un bir parçası olan Putzmesiter Türkiye distribütörlüğünde SANY Türkiye olarak hizmet veriyor. SANY iş makineleri kullanıldıkları projelerde, üstün teknik özellikleri ve gösterdikleri performans ile beğeni topluyor. Tercihini SANY’den yana kullanan firmalardan birisi de Miran Hafriyat.

“Sany SY385H’nin yüklemesi ve seriliği çok iyi”

Miran Hafriyat Firma Sahibi Savaş Çakar

Ağırlıklı olarak inşaat, hafriyat ve altyapı çalışmaları yapan Miran Hafriyat, SANY iş makineleriyle saha üstünlüğünü korumaya devam ediyor. Pratik ve konforlu olan bu makinelerle verimliliği artırdıklarını dile getiren Miran Hafriyat Firma Sahibi Savaş Çakar, “Çalışmalarımızda 2023 yılından bu yana SANY SY385H paletli ekskavatörü kullanıyoruz. Makinenin tonajına göre söküm kuvveti, yüklemesi ve seriliği çok iyi. SANY iş makinelerini herkese öneriyorum” ifadelerini kullandı.

Konforlu kabin ile güçlü çalışma

SANY SY385H güçlü özellikleriyle dikkat çekerken kabin rahatlığı gibi birçok özellik ile hem

Miran Hafriyat Operatörü Adem Yılmaz

makine sahipleri hem de operatörler tarafından tercih ediliyor. Kullandığı SANY SY385H ekskavatöre ilişkin yorumlarını paylaşan Operatör Adem Yılmaz, “Son bir yıldır SY385H paletli ekskavatör modelini kullanıyorum. Makine gücü ve seriliğiyle iş potansiyelimize uygun bir çalışma gerçekleştiriyor. SY385H ile yüke girdiğimde herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ayrıca makinenin kabin konforundan da oldukça memnunum. Tabii makine kullanım memnuniyetimiz SANY Türkiye’nin servis hizmetlerinde de devam ediyor. Servisi aradığımızda bize hemen yanıt veriyor” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler