22 Haziran 24, Cumartesi

Marubeni Dağıtım ve Servis, yeni nesil Komatsu iş ve maden makinalarını mermer sektörüyle buluşturdu

Marubeni Dağıtım ve Servis 26-29 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Mermer Fuar’ında yeni nesil Komatsu iş ve maden makinalarını ziyaretçilerle buluşturdu. Ziyaretçiler Marubeni Dağıtım ve Servis standında sergilenen Komatsu modellerine büyük ilgi gösterirken, sunulan avantajlar hakkında bilgi aldılar.

Bu yıl 28’incisi düzenlenen İzmir Mermer Fuarı’nda Komatsu iş ve maden makinaları Marubeni ve Dağıtım ve Servis standında sergilendi. Stantta özellikle mermer ve maden sahalarındaki uygulamalara yönelik Komatsu modelleri olan PC360LC-11E0 ve PC490LC-11E0 yeni nesil paletli ekskavatörler ile WA500-8E0 ve WA600-8E0 yeni nesil lastikli yükleyiciler fuar ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü. Ziyaretçiler yeni motor teknolojisiyle daha az yakıt tüketen ve güçlendirilmiş komponentlerle tasarlanmış Komatsu modellerini yakından inceleyebildiler.

Yeni Nesil Komatsu paletli ekskavatörler mermer sahalarında yerini alıyor

Komatsu’nun ağır hizmet tipi bom ve arm yapılarıyla yüksek dayanım sunan yeni nesil paletli ekskavatörleri PC360LC-11E0 ve PC490LC-11E0 fuarda ziyaretçilerle buluştu. Seri kule dönüşleri sayesinde kombine uygulamalarda yüksek üretkenlik sunan her iki model, farklı kırıcı/ataşman modları ve kullanıcılara sağladıkları hızlı ataşman değiştirebilme özellikleriyle dikkat çekti.

Her koşulda kesintisiz performans
İzmir Mermer Fuar’ında ziyaretçilerin odağı haline gelen ve mermer sahaları için yüksek tonajlı blok kaldırma kapasitesi sunan yeni nesil WA600-8E0 lastikli yükleyici, 56 tonluk çalışma kapasitesi ve 6.5 m³’lük kova kapasitesiyle fuarın en yüksek tonajlı iş makinalarından biri olarak öne çıktı. Komatsu’nun yeni nesil lastikli yükleyici modellerinden WA500-8E0 de 35 tonluk çalışma kapasitesi ve 5m³’lük kova kapasitesiyle ziyaretçilerin beğenisini topladı.

Komatsu’dan kullanıcılara kolaylık sunan yeni nesil avantajlar

Komatsu, 3 yıl / 6.000 saat ücretsiz bakım ve komponent garantisi, %20’ye varan yakıt tasarrufu ve operatör verimliliğini arttıran konforlu kabinleriyle kullanıcıların işletme maliyetlerini azaltmasına ve verimliliklerini en üst seviyeye taşımalarına olanak sağlıyor. Komatsu, tüm bu hizmetlerinin yanı sıra müşterilerine zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayabilecekleri Akıllı Saha teknolojilerini de sunuyor. Akıllı Saha’nın akıllı makina ve akıllı sistem çözümleriyle işletmeler, daha az maliyetle daha yüksek verimlilik elde ediyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler