13 Haziran 24, Perşembe

Marini, Ukrayna Pazarında Liderliğini Sürdürüyor

Kurulduğu günden bugüne 65’i aşkın ülkede faaliyet gösteren MARINI MAKİNA A.Ş., Ukrayna pazarında liderliğini sürdürüyor. 2016-2021 yılları arasında Ukrayna’ya 56 asfalt plenti ve beraberinde birçok yardımcı ekipman ihraç ettiklerini söyleyen MARINI MAKİNA A.Ş. Satış Müdürü Alican Tabakcı, Ukrayna’nın altyapı sektörüne ve yol ağının gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyduklarını belirtti.

Ukrayna’nın önde gelen asfalt üretim ve yol yapım firmalarının en çok tercih ettiği marka haline gelen MARINI asfalt plentleri; yüksek verimliliği, modüler tasarımı ve düşük işletme maliyeti ile dikkat çekiyor. Plentin kontrol sistemi tarafında; anlık malzeme sarfiyatı, üretim takibi, reçete parametrelerine göre otomatik üretim ve verilerin arşivlenmesi gibi tamamen kullanıcı dostu tasarımı sayesinde tüm gereksinimlere eksiksiz olarak cevap veriyor. Gerektiğinde uzaktan bağlantı yoluyla servis desteği imkânı da sağlayan plentler, sunulan hızlı yedek parça tedarikiyle birlikte zamandan tasarruf ve kesintisiz üretim sağlıyor.

Güçlü yedek parça desteği

Yedek parça anlamında, müşterilerinin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek geniş ürün stoklarına sahip olduklarını söyleyen MARINI MAKİNA A.Ş. Satış Müdürü Alican Tabakcı “Gerekli parçaları uzman ekibimizle Ukrayna’nın her yerindeki şantiyelere, gerek lokal olarak Ukrayna’daki depomuzdan gerekse Türkiye’den hızlı bir şekilde ulaştırabilmekteyiz” dedi. Tabakcı, ayrıca makinaların uzman servis ekibi tarafından kurulup devreye alındığını ve bu süreç tamamlandıktan sonra sahadaki operatör ve kullanıcılara eğitimlerin titizlikle verildiğinin altını çizdi.

Geri dönüştürülmüş asfalt kullanımı

Bunun yanı sıra; son yıllarda gerek çevresel faktörler gerekse işletme maliyetleri açısından sağladığı faydalardan dolayı Geri Kazanılmış Asfalt uygulamalarının önemine değinen Tabakcı, MARINI asfalt plentlerinin ilk siparişten itibaren veya kullanıcının istediği ileri bir tarihte, geri dönüşüm ekipmanlarıyla yüksek oranda Geri Kazanılmış Asfalt kullanılmak üzere tasarlandığını söyledi. Ayrıca yapılan yatırımlara da değinen Tabakcı, ürün çeşitliliğinin artması ve yeni teknolojilerin kullanılması ile üretim kapasitesinin ve son ürün kalitesinin de artacağını söyledi.
Son olarak, Ukrayna’daki müşterilerinin güncel ihtiyaçlarını yakından takip edip, değişen müşteri beklentilerini ve pazar gereksinimlerini karşılayacak şekilde uluslararası kalite standrartlarında hizmet sunduklarını vurgulayan Tabakcı hedeflerinin sadece kendi rekabet gücünü ve pazar payını artırmak olmadığını, aynı zamanda müşterilerinin de sektördeki yerlerini sağlamlaştırmalarında önemli bir rol oynadıklarını vurguladı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler