13 Haziran 24, Perşembe

Malzeme Elleçlemede Standartlar Yeniden Belirleniyor

Liman ve inşaat makineleri üreticisi SANY, kompakt malzeme yükleyicileri SMHW48G5 ve SMHC48G5 ile malzeme elleçlemede yeni standartlar belirliyor: Sınıflarındaki en güçlü motorlara sahip olan yükleme makineleri, yük kapasitesi ve hızıyla her seferinde yüksek puanlar alıyor.

Çok yönlü kullanım

Bu makinelerin tanıtımına ilişkin yapılan açıklamada “Makineler, mükemmel kapasiteleri ve hızlı, güvenli çalışmaları sayesinde limanda, kereste deposunda, geri dönüşüm merkezinde veya hurdalıkta etkileyici. 17 m uzunluğundaki standart boma ek olarak, 11,5 ila 20,0 m bom uzunlukları mevcut. SANY, tekerlekli şasili versiyonun yanı sıra makineye paletli şasi de sunuyor. Şu anda Avrupa’da 40/48 t’de iki model mevcut; makinelerin küresel portföyü 30 ila 70 ton arasında değişiyor.
Her durumda, yeni malzeme taşıyıcıların ne kadar güce sahip olduğunu anlayabilirsiniz. SANY, 252 kW motor gücüyle bu sınıftaki en güçlü motorları sunar. Performans rezervleri sayesinde pik yüklerde bile gerekli hızı koruyabilir. Dahası, hidrolik pompalar her zaman tam olarak o anda gereken performansı sağlar” denildi.

Çevik ve güvenli

Açıklamada ayrıca şu bilgiler aktarıldı: “3200 mm dingil mesafesi ve standart dört tekerlekten yönlendirme ile malzeme taşıyıcılar hızlı manevra için özellikle çeviktir. Kapsamlı güvenlik bileşenlerine ek olarak kullanışlı temel donanım standart olarak dahildir. Örneğin, klima, hava süspansiyonlu koltuk, çok sayıda LED çalışma spotu vb. fabrika çıkışlıdır.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler