13 Temmuz 24, Cumartesi

Maden ve tünel makineleri üreticisi GHH, Marubeni markaları arasına katıldı

Madencilik ve tünel açma sektörlerinin önde gelen makine üreticilerinden Alman GHH; Türkiye operasyonları için Marubeni Dağıtım ve Servis ile anlaştı. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren dünyaca ünlü markaların temsilcisi Marubeni Dağıtım ve Servis, satış ve satış sonrası hizmetlerindeki katma değerli çözüm ortağı olma vizyonunu GHH için de uygulamaya başlıyor.

Japonya merkezli Marubeni Corporation iştiraki olan Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., Türkiye’de temsil ettiği dünyaca ünlü markalara Alman GHH’ı da ekledi. GHH’ın 1782 yılına uzanan köklü maden deneyimiyle ürettiği makinelerin Türkiye temsilciliğini üstlenen Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., deneyimli satış ve satış sonrası ekibiyle maden sektörüne katma değerli hizmet vizyonunu kazandırmayı hedefliyor. Yer altı madencilik sektörü için özel olarak tasarlanmış yükleyiciler ve damperli kamyonlar üreterek dünya çapında bir üne kavuşan GHH, ürünlerinin sağlamlığı, maliyet etkinliği, bakım kolaylığı ve sürücü ergonomisi sayesinde yumuşak ve sert kaya madenciliğinde avantaj sağlıyor.

Marubeni Dğaıtım ve Servis CEO’su Eşref Zeka ve GHH Group CEO & CFO’su Matthias von Buzay

Eşref Zeka: “GHH ile ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırıyoruz!”

Temsil ettikleri birbirinden güçlü markalara uçtan uca çözüm sunarak, katma değerli hizmetlerine yeni markaları eklediklerini belirten Marubeni Dağıtım ve Servis Genel Müdürü Eşref Zeka; “GHH ile farklı ihtiyaçlara yönelik sağladığımız ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırıyoruz. Satış ve satış sonrası hizmetlerdeki güçlü kadromuz ve deneyimimizin katkısıyla bünyemize GHH’ı, yer altı madenciliğinin simge markalarından birini dahil etmenin gururunu yaşıyoruz. Yer altı madenciliğindeki potansiyelin verimli ve sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” dedi.

Türkiye, GHH’ın öncelikli pazarları arasına giriyor!

Ürünlerini, satış ve servis alanında geniş deneyime sahip Marubeni Dağıtım ve Servis ile müşterileriyle buluşturmaya karar veren GHH, deneyimli şirket için “İdeal Ortak” ifadesini kullanıyor. GHH Group CEO ve CFO’su Matthias von Buzay, “GHH olarak, Türkiye’de Marubeni Dağıtım ve Servis ile anlaşmaya varmaktan büyük mutluluk duyuyor, birlikte Türkiye pazarındaki konumumuzu güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi. Marubeni Dağıtım ve Servis İş ve Maden Makinalarından Sorumlu COO Burçak Birand ise; “GHH ile iş birliği yapmaktan duyduğumuz heyecan, ülkemizin yükselen yer altı madencilik potansiyeli sayesinde işlerimizi büyütme ve güçlendirme stratejimizin yeni bir adımının gerçekleşmesinden kaynaklanıyor. GHH ile güçlü, verimli ve uzun soluklu bir ortaklığa imza attığımıza olan inancımızı, müşterilerimize sağladığımız hizmetlerle kanıtlayacağız” dedi.

Jeopolitik önemine ek olarak; bakır ve demir cevherleri, kömür ve kromun da bulunduğu çok sayıda maden kaynağına ve dünyanın en büyük bor yataklarına sahip olan Türkiye, küresel emtia pazarının önemli oyuncularından biri konumunda da yer alıyor. Türkiye’de önemli sayıda müşteriye ürün sağlayan, yakın zamanda Komatsu ailesinin bir parçası olmaya hazırlanan, Alman Makine üreticisi GHH, Marubeni Dağıtım ve Servis’in satış ve satış sonrası hizmetlerindeki güçlü ağına güveniyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler