17 Mayıs 24, Cuma

Kompakt makine devi Yanmar ile üretiminizi artırın

Dünyanın önde gelen kompakt paletli ve lastikli ekskavatör, kompakt lastikli yükleyici ve paletli damper taşıyıcı üreticisi Japon Yanmar, yeni seri ürünleri ile pazarda büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Özel olarak geliştirilmiş yüksek verimli yeni nesil Yanmar motoru ile inanılmaz düşük yakıt tüketimi sağlayan Yanmar kompakt makineleri, çevre dostu emisyon değerleri ile de karbon salınımının azalmasına büyük katkı sağlıyor.
Güçlü motorunu işlevsel tasarımı ile bütünleştiren Yanmar kompakt makineleri, sağlam tasarımı sayesinde zorlu koşullarda uzun yıllar hizmet verebiliyor. Yanmar V7, V80 ve V100 serisi lastikli yükleyiciler ileri teknoloji ve sağlam yapıları ile dikkatleri çekiyor. Güçlü Yanmar dizel motoru ile düşük yakıt sarfiyatına sahip bu kompakt makineler, hidrostatik yürüyüş sistemi sayesinde kullanımı son derece pratik bir kullanım sunuyorlar. Yere paralel kaldırma özelliğine sahip bom T-kinematik bom ile forklift çatalları takılı olarak yükleme-boşaltma işlemlerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Hidrolik kumandalı hızlı ataşman değiştirme aparatı ile pek çok farklı ataşmanı (hazneli süpürge, beko loder kovası, hafif malzeme kovası, yana deviren kova, tomruk ataşmanı, saman balya ataşmanı, kâğıt rulo ataşmanı, mekanik uzamalı vinç gibi) ile çalışabilmektedirler. V80 ve V100 mini lastikli yükleyiciler, 1,9-2,3 ton aralığında kaldırma kapasiteleri ve belden kırma ve arazi tipi şase yapıları ile dar alanlı ve bozuk zeminli her ortamda rahatlıkla performans gösterebilirler. Her iki model de tek bir hidrolik kumanda levyesi (joystick) ile kolayca kumanda edilebiliyor. Yanmar kompakt lastikli yükleyicilerin bir özelliği olan diferansiyel kilit sistemi sayesinde kaygan zeminlerdeki yük altında lastiklerin boşa dönmesi (patinaj) problemi %100 ‘e varan oranda önlenebiliyor. Böylece, sadece bozuk zeminlerde değil, kaygan ve yumuşak zeminlerde de etkili bir şekilde çalışabilmek ve aynı zamanda lastikleri kesilmeye ve hızlı aşınmaya karşı korumak mümkün oluyor.

Geniş kompakt ekskavatör yelpazesi

Yanmar, 800 kilodan 12 tona kadar kompakt ekskavatörler üretiyor. VIO serisi sıfır kuyruk modelleri ile palet dışına taşmayan kabin ve kanopili modellerin yanı sıra SV serisi arka ağırlıklı kabinli ve kanopili modelleri bulunuyor. Dozer bıçağı ile özellikle zemin sıyırma, gübre kürüme, toprak küreme gibi işleri kolaylaştırıyor. Bu makineler, zorlu zeminlerdeki yüksek zemin tutuşunun yanı sıra yokuş tırmanma ve eğimli arazilerde çalışma performansı ile de dikkat çekiyorlar. Yanmar ‘ı tüm dünyada bilinen ve aranılan marka yapan en önemli özelliği uzun ömürlü ve son derece düşük yakıt tüketen dizel motor teknolojisidir. Yanmar kompakt ekskavatörler, kullanıcılara saat ve m³ başına çok önemli miktarda yakıt maliyeti avantajı sunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler