13 Haziran 24, Perşembe

Komatsu WA500-6 SM kabininde rahat ve güvenli çalışma

Dayanıklılığı, yüksek gücü ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan Komatsu iş makinaları, kabinlerde sunduğu yüksek güvenlik ve konfor standartları ile operatörlere çalışması rahat ve güven veren bir yaşam alanı sunuyor.

İş makinaları sektöründe standartları belirleyen, üstün Japon mühendisliği ve üretim kalitesi eserleri Komatsu İş Makinaları, yıllara meydan okuyan dayanıklılığı, sahada işleri kolaylaştıran yüksek gücü ve işletme maliyetlerini azaltan düşük yakıt tüketimleri ile dikkat çekiyor. Yine üstün Japon mühendisliği ve üretim kalitesinin bir sonucu olarak Komatsu İş Makinaları operatörlere yaşam alanlarında maksimum konfor, yüksek teknoloji ve güvenlik donanımları sunarak kabin konusunda iş makinası sektöründe rekabette öne çıkıyor.

Üst düzey donanım

Kabininde sunduğu üst düzey donanımları ile öne çıkan Komatsu’nun “Taşın Uzmanı” ünvanına sahip, mermer ve taş ocakları için özel olarak geliştirilen lastikli yükleyicisi WA500-6 SM, yüksek gücü ve dayanıklılığı ile ağır işlere meydan okurken operatöre sağladığı konfor ve güvenle de sektörde büyük beğeni ve takdir topluyor. ROPS ve FOBS seviye 2 sertifikalı kabin, sunduğu geniş ve ferah iç mekan sayesinde hem rahat bir çalışma ortamı, hem de güçlendirilmiş yapısı ve kullanılan yüksek dayanımlı Japon çeliği sayesinde olası devrilme ve yukarıdan sert parçaların düşmesi gibi risklere karşı üst düzey koruma sağlıyor. Çelik kafes, olası kazalarda operatörün yaşam alanında üst düzey koruma sağlıyor. Elektronik kontrollü ve hava süspansiyonlu operatör koltuğu, arka görüş kamera sistemi, geri gidiş uyarı sistemi ve sunduğu geniş görüş açısı ile hem operatör hem de sahadaki çalışanlar için üst düzey güvenlik sunuyor.

Yorulmadan çalışma

Elektronik kontrollü bom ve kova kumanda levyeleri, yine elektronik ve otomatik kova seviye kontrolü, hassas bir kontrole sahip hidrolik direksiyonu sayesinde operatöre yorulmadan çalışma imkanı sunan Komatsu WA500-6 SM’de ayrıca konforlu bir çalışma ortamı sağlayan dijital klima, elektrikli park freni, kabin içi içecek soğutucusu ve geniş saklama gözleri standart olarak sunuluyor.

Yüksek teknoloji ve güvenlik

100 yılı aşkın süredir iş makinaları sektöründe faaliyet gösteren dünya devi Komatsu, bu bilgi birikimi ve deneyimi, üstün Japon mühendisliği ve üretim kalitesi ile bir araya getirerek her sahada her işe uygun iş makinalarını üretiyor. Bunun önde gelen temsilcilerinden “Taşın Uzmanı” WA500-6 SM lastikli yükleyici gücü, düşük yakıt tüketimi ve operatöre sunduğu yüksek teknoloji ve güvenlik sunan kabini ile rekabette öne çıkıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler