17 Mayıs 24, Cuma

Komatsu, CONEXPO’da verimliliği artıracak teknolojilerini segrileyecek

İnşaat, taş ocağı, ormancılık, enerji/kamu hizmetleri, atık veya diğer sektörlerdeki operasyonlara öngörülebilirliğin dahil edilmesi, daha fazla üretkenlik ve verimliliğin sağlanmasına yardımcı olabilir. Her iş operasyonunun benzersiz olduğunun ve doğru araçları bulmanın iş başarısının anahtarı olduğunun farkında olan Komatsu, CONEXPO’da üretkenliği optimize etmek için tasarlanmış çok çeşitli teknolojileri sergileyecek.

 

Komatsu CONEXPO’da şunları sergileyecek

Akıllı İnşaat teknolojisi: Gelişmiş otomasyon ve entegre teknolojileri birleştirmek, iş sahalarını öngörülebilirlik yoluyla dönüştürebilir. Sağlam veriler kolayca paylaşıldığında, çoğaltıldığında ve güncellendiğinde projeler daha sorunsuz ilerleyebilir.
Akıllı Taş Ocağı teknolojisi: Smart Quarry çözümleri, müşterilerin şantiyelerini anlamalarına, görselleştirmelerine ve optimize etmelerine yardımcı olmak için tasarlandı. Şantiye çalışmaları, müşterilere üretim hedeflerine ulaşmalarına ve hatta üretim hedeflerini aşmalarına yardımcı olabilecek özelleştirilmiş, ayrıntılı veriler sağlar. Akıllı Taş Ocağı gibi çözümler, verimliliği artırmaya, üretimi iyileştirmeye ve yüksek bir performans düzeyini korumaya yardımcı olmayı amaçlayan sürekli üretim izleme ile bunu bir adım öteye taşıyor.

Akıllı Makine Kontrolü 2.0​

Yeni ve deneyimli operatörler arasındaki beceri farkını hızlı bir şekilde azaltmak için tasarlanan Komatsu’nun Akıllı Makine Kontrolü (iMC), şirketin bir dizi gelişmiş, tescilli ürünü içeren Akıllı İnşaat ürünleri, hizmetleri ve dijital çözümleri ile entegre. Önde gelen inşaat şirketlerinden alınan girdilerle geliştirilen iMC, müteahhitlere ileri teknoloji şantiye tasarımının yanı sıra gelişmiş, üretkenliği artıran otomasyon sağlıyorr.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler