20 Temmuz 24, Cumartesi

KARYER-TATMAK güçlü markaları ile öne çıktı

17’nci kez düzenlenen KOMATEK 2024 Fuarı başarı ile tamamlandı. İMDER ve İSDER’in desteğiyle düzenlenen fuarın öne çıkan firmalarından biri de KARYER-TATMAK oldu. Güçlü markaları ve geniş ürün gamı ile ziyaretçilerin karşısına çıkan firma yoğun ilgi gördü.

İlk kez İstanbul’da düzenlenen Komatek Fuarı beklendiği gibi büyük ilgi gördü. 200’ün üzerinde yabancı firmanın katıldığı fuarda toplamda 300 stant açılırken, 2 bin kadar makina sergilendi. Çin, Japonya, Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, İngiltere, İspanya, Malezya, Venezuela, Rusya ve Kazakistan gibi ülkelerin de aralarında bulunduğu birçok ülkeden fuara katılım sağlandı. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarın dikkat çeken firmalarından biri de KARYER-TATMAK oldu.

71 yıllık sektör deneyimi
Pazara sunduğu ürün gamını genişleten ve 71 yıllık sektör deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti veren KARYER-TATMAK, fuarda Sunward ve Dynapac markaları ile ziyaretçilerin karşısına çıktı.
2023’te  Sunward’ın Türkiye temsilciliğini üstlenen firma standında ekskavatör, mini yükleyici, fore kazık makinalarını tanıttı. KARYER-TATMAK Group Sunward Marka Direktörü Erdem Aksaç yaptığı değerlendirmede fuarın oldukça verimli geçtiğini belirtti. Sergiledikleri makinalara ve markalarına gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu aktaran Aksaç, fuar boyunca ziyaretçilere makinalarını ayrıntılı olarak tanıtma fırsatı bulduklarını söyledi.

Pazar paylarını daha da yukarılara çıkarma hedefi doğrultusunda çalıştıklarını belirten Aksaç “Sunward markasını 1 yıldır temsil etmemize rağmen müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Müşterilerimizin 5-6 yıl sonra da yine bizleri tercih edeceğini düşünüyoruz. Bizim en büyük gurur kaynağımız; satış sonrası hizmetlerimiz. 71 yılın getirmiş olduğu tecrübe ile satış sonrası hizmetlerimize güveniyoruz” dedi.
KARYER-TATMAK, Komatek’te Sunward markasının yanı sıra Türkiye temsilciliğini yakın zamanda üstlendiği Dynapac markasının yol ekipmanlarını da sergiledi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler