13 Temmuz 24, Cumartesi

JCB sıfır emisyonlu kompakt elektrikli yükleyiciyi piyasaya sürüyor

JCB, düşük gürültü ve sıfır emisyonlu çalışma ile yüksek performans ve tam iş günü kullanımı sağlayan ilk tam elektrikli tekerlekli yükleyicisi 403E’yi tanıttı. Makine, 20kWh kapasitesi ve popüler 403 dizel modeline denk üretkenliği dikkat çekiyor.

JCB, 403E yükleyicinin piyasaya sürülmesiyle tam elektrikli ekipman yelpazesini genişletiyor ve müşterilerin sahada karbon azaltma zorluklarını aşmalarına yardımcı oluyor. Makine, şirketin mevcut elektrikli ekipman yelpazesinde öncülük ettiği gibi, başarısı kanıtlanmış JCB modüllerinden bir araya getirilmiş 20kWh lityum iyon pil takımıyla çalışıyor. Bu aküler, yüksek verimli elektrik motorları ve optimize edilmiş çekiş ve hidrolik sistemlerle birleştiğinde, tam bir iş gününü veya karışık görev döngüsünde 4-5 saatlik sürekli kullanımı tamamlayabilen yükleyici ile sınıfında lider performans sunuyor.

403E, 2023’ün 3. çeyreğinden itibaren bir alternatif olarak başlangıçta sabit veya katlanır bir kanopiyle, tamamen camlı bir kabinle sunuluyor. Ön yükleyici kumanda kolunun sağında döner kumanda tarafından kontrol edilen yeni çok işlevli dijital ekran var. Operatör, yardımcı hidrolik akış hızlarını, kademeli hareket hızlarını ve ekrandaki diğer ayarları ayarlamak için döner denetleyiciyi kullanabiliyor. Monitör aynı zamanda sürüş modu, akü şarj durumu ve seyir hızı dahil olmak üzere tüm kritik makine çalıştırma verilerini sağlıyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler