17 Mayıs 24, Cuma

İleri Teknoloji, Yüksek Performans: DEVELON DL320-7 Lastikli Yükleyici

Develon DL320-7 yükleyici, gücü, verimliliği ve çevre dostu teknolojiyi bir araya getirerek endüstri standartlarını yeniden tanımlıyor. Her türlü iş ortamında üstün performans ve güvenilirlik sunan Develon DL320-7, böylece işlerin hızlı ve etkili bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur.

DL320-7, Develon’un güçlü DL08 motoruyla donatılı. Develon motor, yüksek tork ve güç sağlayarak zorlu iş ortamlarında etkili performans sergiler. Ayrıca güç aktarımı için optimize edilmiş 5 vitesli şanzımanıyla, hızlanma performansı ve tırmanma kabiliyeti en üst düzeye çıkarılmıştır. Çevre dostu bir yaklaşım benimseyen DL320-7’nin yüksek basınçlı yakıt enjeksiyonu ve optimize edilmiş yanma teknolojisi, yakıt tüketimini minimize ederken emisyonları da azaltır. Böylece çevreye duyarlı bir iş yapma imkanı sağlar. DL320-7’nin optimize edilmiş geometri turbo şarjı, geniş bir hız aralığında boost basıncını optimize ederken daha hızlı tepki ve daha yüksek tork sağlar. Bu da yüksek çekiş kuvveti ve hızlı çalışma hızıyla sonuçlanır, böylece işlerinizi daha verimli bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

En zorlu işlerin üstesinden gelir
DEVELON lastikli yükleyiciler, kepçeleme, taşıma ve yüklemenin bir adım ötesine geçer. Muazzam kaldırma yüksekliği ve kapasitesinin yanı sıra, en zorlu işlerin üstesinden gelmek için yeterli torka sahiptir. Etkileyici koparma kuvveti ve yüksek çekiş gücü yığına nüfuz etmeyi kolaylaştırır ve en sert malzemelerle başa çıkabilmenizi sağlar.

Üretkenliği artıran güç
DL320-7 lastikli yükleyici DEVELON DL08 Stage 5 motora sahiptir. Yüksek basınçlı yakıt yanması sağlar. Egzoz gazları Seçici Katalitik Azaltımı (SCR) teknolojisi, Dizel Oksidasyon Katalizörleri (DOC) ve Dizel Partikül Filtresi (DPF) ile arıtılır.

Akıllı Güç Yönetimi modu
3 farklı motor çalışma modu olan Akıllı Güç Yönetimi özelliği, standart, güç ve ekstra güç modlarından biri seçilerek, motor gücü ile şanzıman vites değiştirme aralıkları optimize edilir ve daha efektif bir çalışma sağlanır. Akıllı Güç Yönetimi modu seçimi ile motor gücü çalışma şartlarına göre optimize edilir.

Değişken geometrili turbo şarj
Geniş motor devri aralığında takviye basıncını optimize eder. Bu sayede makineniz daha yüksek tork üretir, daha hızlı tepki sağlar ve yakıt tüketimini azaltır.

Verimli yakıt yönetimi
Auto Idle (Otomatik Rölanti), standart olarak bulunan otomatik rölanti özelliği motor belirli bir süre rölantide olduğunda direksiyon simidi, vites kontrol kolu ve gaz pedalının hareketini otomatik olarak durdurur. Auto Shutdown özelliği etkinleştirildiğinde, motor rölanti durumunda belirli bir süre otomatik olarak kapanır.

DEVELON Akıllı Dokunmatik Ekran
-Okuması ve kullanması kolay 8” (inç) dokunmatik ekran, makinenizin tüm işlevlerini kontrol etmenizi sağlar.
-Geri görüş kamerası, klima kontrolü ve multimedya dahil makinenizin tüm ayarları elinizin altında.
-Operatör kullanma kılavuzuna başvurmadan yardım işlevi ile makineyi hızlı ve kolay bir şekilde anlayabilir.

 Elektronik joystick
Tamamen entegre elektronik joystick ile zaman kazanarak operasyon sürelerinizi azaltırsınız. Operatör konforu ve maksimum makine kontrolü için hassasiyet ayarları ve sarsıntısız kullanım özel olarak tasarlanmıştır. Joystick aracılığı ile sık sık tekrarlanan işlerde otomatik seviyelendirme fonksiyonu operatöre maksimum konfor sağlar.

Otomatik Kazıya Dönüş
Kaldırma arm’ı ve kova bağlantısındaki sensörler aracılığı ile otomatik kazıya dönüş ayarınızı elektronik seviyelendirme joystick aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 Arm Kaldırma Yükselti Ayarı
Yükseklik kısıtlaması olan alanlarda rahatça çalışmak için maksimum arm kaldırma yüksekliğini elektronik joystick aracılığı ile ayarlayabilirsiniz. Yükselti ayarını devre dışı bırakmak için kumanda kolunu basitçe geri çekmeniz yeterlidir.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler