20 Temmuz 24, Cumartesi

Hyundai, yeni markası ve logosuyla “ileri”yi işaret ediyor

Hyundai İnşaat Ekipmanları, şirketin yenilikçi, yüksek teknoloji çözüm sağlayıcısı olarak ününü temel alan yeni bir küresel marka adı ve kurumsal kimlik sunuyor: HD Hyundai.

Yeni HD Hyundai markasına, şirketin geleneksel logosunun güncellenmiş bir vizyonu olan “İleri İşareti” eşlik ediyor. İleri işareti, daha yeşil, daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru ilerlemeyi sembolize ediyor. HD Hyundai İnşaat Ekipmanları, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin daha konforlu bir yarın inşa etmelerine yardımcı olma vizyonu ile çalışıyor. Hyundai, 50 yıllık küresel ekipman ve teknoloji alanındaki başarılarını taçlandıracak bir adım olarak; yenilikçi düşünce, çevre bilinci ve dijital dönüşümü bir araya getirme arzusunu yansıtmak için marka adını değiştiriyor. Yeni HD Hyundai İnşaat Ekipmanları markası, şirketin müşterilere yalnızca makine sağlamaktan, akıllı teknolojiye dayalı akıllı ürün ve hizmetler sunmaya geçişini açıkça gösteriyor. HD Hyundai, iş makinaları firmaları ile birlikte dünyanın önde gelen teknoloji işletmeleri ile rekabet edebilecek bir marka, yüksek teknoloji çözüm sağlayıcısı haline geldi.

Yeni isimdeki ‘HD’nin iki anlamı var

Human Dreams, Hyundai’nin inovasyon, entegre teknolojiler ve dijitalleşmedeki hızlı ilerlemeler yoluyla daha iyi bir gelecek vizyonuna işaret ediyor. İnsan Dinamikleri, endüstriyel çözümleri, robotları ve Yapay Zekayı (AI) entegre ederek hayallerin gerçeğe dönüşmesine olanak tanıyor. Değişimi sembolize etmek ve şirketin yaptığı gelişimi takdir etmek için HD Hyundai’nin Forward Mark olarak bilinen yeni bir logosu var. Şirketin üçgen logosunun bir evrimi olan şekil, yeşilin çeşitli tonlarında temsil edilen ileriye dönük bir oka dönüştürüldü. Bu, şirketin ileriye dönük vizyonunu ve daha yeşil, daha sürdürülebilir bir geleceğe verdiği önemi yansıtıyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler