17 Mayıs 24, Cuma

Hyundai Ve Doosan, ‘Tek Çatı’ Altında Rekabet Edecek

Doosan Infracore'un Hyundai Heavy Industries Group tarafından satın alınmasının ardından aracı holding şirketi Hyundai Genuine kuruldu.

Hyundai Ve Doosan, ‘Tek Çatı’ Altında

Doosan Infracore’un Hyundai Heavy Industries Group tarafından satın alınmasının ardından aracı holding şirketi Hyundai Genuine kuruldu. Doosan Infracore o zamandan beri Hyundai-Doosan Infracore olarak yeniden adlandırıldı. Hyundai İş Makinaları ve Hyundai-Doosan Infracore, küresel ekipman pazarında kardeş şirketler olarak rekabet ederek kendi yönetim sistemleri altında faaliyet göstermeye devam edecekler. Hyundai Genuine, ikisi arasındaki mevcut sinerjiyi en üst düzeye çıkarırken her iki işletmeye de destek sağlayacak.
Hyundai İnşaat Ekipmanları ve Hyundai-Doosan Infracore, küresel ekipman pazarında rekabet edecek. Teknolojik sinerjiler, entegre ekskavatör ve tekerlekli yükleyici platformlarının ortak geliştirilmesiyle başlayacak.

Teknolojik gelişmeyi desteklemek için Ar-Ge birleştirilecek

Hyundai Genuine’nin amacı, 2025 yılına kadar küresel pazarların %5’ini elde ederek Küresel İlk 5 iş makinesi üreticisi arasında yer almak. Bu, ilk olarak 2025 yılına kadar her iki şirket tarafından da kullanılacak entegre ekskavatör ve tekerlekli yükleyici platformlarının geliştirilmesiyle sağlanacaktır.  İki firma, teknolojik rekabet gücünü artırmak için araştırma ve geliştirme çabalarını birleştirecek ve karşılıklı olarak birbirini tamamlayan makine çeşitleri aracılığıyla satış güçleri artırılacak. Daha ileride, yeni nesil ticari faaliyetleri güvence altına almak için yeni yatırımlar artırılacak. Planlar arasında inşaat ekipmanları için hidrojen motorlarının geliştirilmesi, daha fazla birleşme ve satın alma, yeni kurulan işletmelere yatırım ve otomasyon ve elektrifikasyonda pazar lideri uzmanlığı geliştirmek için daha yakın endüstri-üniversite işbirliği yer alıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler