19 Haziran 24, Çarşamba

Hyundai Robex R18-9AK mini ekskavatör ile güvenli ve verimli çalışma

 

Türkiye’de Hasel İş Makinaları tarafından temsil edilen Hyundai İş Makinaları’nın mini ekskavatör modeli Robex R18-9AK; 16.2 HP motor gücüyle segmentinin en güçlü makinalarından biri. Açılıp kapanan palet genişliği ile 1 metrelik dar alanlardan dahi geçiş sağlayabilen Robex R18-9AK, firmanın en kompakt ürünüdür ve yürüyüş alarmı ile iş güvenliğini arttırır. Geliştirilmiş hidrolik sistem: Joystick ile ana kumanda valfinin uyumunun iyileştirilmesi, hassas bir şekilde kontrol edilebilen, sarsıntısız bir çalışma sağlar. Bir arm akımı toplama sistemi; enerji tasarrufu ile birlikte daha az kavitasyon ve daha fazla çalışma hızı sağlar. Güvenliği artırmak ve bomun kendi kendine yavaş bir şekilde hareket etmesini önlemek için R18-9AK entegre bir bom tutma sistemi ile donatlmıştır ve piston koruma plakaları darbelere karşı ekstra koruma sağlar.

Kolay erişim: Bütün kapı ve kapaklar maksimum erişim için tasarlanmıştır. Rutin servis ve bakımlar R18-9AK ile çok kolaydır.

Ergonomik kabin: Sağ ve sol tarafta bulunan kontrol levyeleri rahat bir kullanım için ergonomik şekilde Hidrolik ataşmanlar aktif konumdayken kabinden çıkmayı önleyen güvenlik kilit sistemi mevcuttur. Güvenlik levyesi ve sol konsol dik konuma getirildiğinde hidrolik fonksiyonlar devre dışı olur. Saatte 1.5 litre yakıt sarfiyatı, düşük işletme maliyetiyle ön plana çıkmasını sağlar.

 Öne çıkan Özellikler

* Hidrolik silindirlerde sarsıntıyı önleyen yastıklama özelliği

* Kule dönüşünde frenleme ve darbe sönümleyici valfler

* Ağır yüklere karşı dayanıklı, X tasarımı ana şase

* Yüksek kalitede çelikten üretilen yürüyüş takım bileşenleri

* Yüksek kalitede çelikten robot kaynak teknolojisi ile üretilen bom ve arm

* Dayanıklı ve geniş tasarım sayesinde yüksek kule dönüş torku

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler