30 Kasım 23, Perşembe

HYUNDAI HX35AZ, yüksek verimlilik ve rahat çalışma imkânı sunuyor

Hyundai İş Makinaları’nın mini ekskavatör ürün grubu içerisinde yer alan HX35AZ, sahip olduğu benzersiz özellikleri ile kullanıcılarına en iyi yakıt verimliliği ve rahat çalışma ortamını sunuyor.

HASEL İş Makinaları güvencesiyle Türkiye pazarında yer alan HX35AZ, sıfır kuyruk özelliğiyle de dar alanlarda üstün manevra kabiliyeti ile dikkat çekiyor. Hyundai İş Makinaları’nın mini ekskavatör ailesi içerisinde yer alan ve Stage V motor ile donatılan HX35AZ modelinin dış tasarımı sağlamlık ve güvenlik için yenilendi. HX35AZ, gerçek sıfır kuyruk özelliğiyle arka çıkıntıyı ortadan kaldırarak kendi kapladığı alan dahilinde serbestçe dönmesine olanak tanıyor. Bu özellik manevra kabiliyetini ve güvenliği artırırken çevredeki yapılara zarar verme riskini de en aza indirdi. Kullanım kolaylığı ve yakıt ekonomisiyle öne çıkan HX35AZ modelinde kabinin öne yatması, servis kolaylığını maksimum düzeyde sağlıyor.

Kolay kontrol, rahat çalışma

HX35AZ modelindeki yeni geniş ve konforlu kabin, operatörün konforu ve rahatlığı göz önünde bulundurularak, optimize edilmiş ergonomi ve daha kolay ve verimli çalışmalara olanak tanıyan gelişmiş özelliklerle tasarlandı. Geniş iç mekânı ve görünürlüğü yüksek tasarımıyla yeni kabin, benzersiz konfor ve güvenlik sunarak uzun süre yorulmadan ve rahatsızlık duymadan çalışabilmeye olanak sağlıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler