11 Nisan 24, Perşembe

Hyundai HL960A ile en iyi üretkenlik ve yakıt verimliliği

Hyundai HL960A, endüstriyel, madencilik ve taş ocakçılığı uygulamalarında kum ve çakıl gibi taneli malzemelerin taşınması gibi genel inşaat uygulamaları ve ağır hizmet işleri için uygun bir model olarak öne çıkıyor. Güvenilir Cummins B6.7 motoru, aşırı koşullarda ağır işlerin üstesinden gelmek için muazzam bir güç sağlıyor. Bu, zararlı emisyonları minimumda tutarken yakıt verimliliğini artıran bir dizi teknoloji ile tamamlanıyor. Yeni HYUNDAI HL960A en gelişmiş yeni motor teknolojileri ile dünyadaki en katı ve güncel çevre emisyon mevzuatını karışılıyor ve ayrıca lastikli yükleyici A serilerinin yakıt tüketiminin azaltılması ve üretim verimliliğinin artırılmasına katkı yapan bir dizi yeni özelliği sunuyor.

 Kolay bakım

Hyundai HL960A; görüş alanını her yönden koruyan son derece gelişmiş AAVM (Gelişmiş Çevre Görüş İzleme) sistemi gibi isteğe bağlı ekstra güvenlik özellikleriyle birlikte geliyor. Bu sistem ayrıca IMOD (Akıllı Hareket Eden Nesne Algılama) içeriyor. Bunların yanı sıra HL960A, gece veya gündüz engelleri tespit etmek için bir geri sürüş radar sistemine sahip. Temizlik ve rutin görevler için kolay erişim sağlamak üzere genişçe açılan motor kaputu ile HL960A’da, bakım işlemleri olabildiğince kolay hale getirilmiş. Cummins motor, Rexroth pompa ve ZF şanzıman gibi global kabul görmüş bileşenlere sahip HL960A’da elektronik kantar, anti patinaj sistemi, sürüş kontrol sistemi ,uydu takip sistemi ve fan geri üfleme sistemi standart olarak sunuluyor. Ayrıca otomatik motor kapağı ile iyileştirilmiş bakım kolaylığı, daha yüksek beygir gücü ve hidrolik debi, daha yüksek tonaj ve kova hacmi de dikkat çeken özellikler arasında bulunuyor.

 Kontrol kolaylığı ve konforlu çalışma

HL960A, operatörlerin hassas ekipman verilerine zamanında erişmesini sağlayacak şekilde optimize edilmiş. Bu özellik sayesinde, zorlu çalışma koşullarında çalışma konforu üst seviyere çıkarken üretkenlik de artırılıyor. Tüm Hyundai lastikli yükleyicilerde olduğu gibi bu modelde de sessizlik, güvenlik ve bakım kolaylığı açısından operatörün memnuniyetine en yüksek öncelik verilmiş.

 HL960A

Motor: Cummins B6.7

Kova Kapasitesi: ~ 3.3m³

Çalışma Ağırlığı: 19,200kg

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler