17 Mayıs 24, Cuma

Hyundai, HA30A ve HA45A kamyonlarını piyasaya sundu

Hyundai Construction Equipment, hızla genişleyen ağır inşaat ve hafriyat ekipmanı serisinin bir parçası olarak iki yeni belden kırma kamyon modelini İngiltere’deki Hillhead Fuarı’nda piyasaya sundu. HA30A ve HA45A, sırasıyla 28 ton ve 41 tonluk taşıma kapasitesine sahip olup, Hyundai’nin daha büyük paletli ekskavatörleri ve tekerlekli yükleyicileri için ideal bir eşleşme sağlıyor.

 Hyundai Construction Equipment, hızla genişleyen ağır inşaat ve hafriyat ekipmanı serisinin bir parçası olarak iki yeni belden kırmalı kamyon modelini İngiltere’deki Hillhead Fuarı’nda piyasaya sundu. HA30A ve HA45A, sırasıyla 28 ton ve 41 tonluk taşıma kapasitesine sahip olup, Hyundai’nin daha büyük paletli ekskavatörleri ve tekerlekli yükleyicileri için ideal bir eşleşme sağlıyor. Sahada yüksek üretkenlik ve üstün mobilite sağlamak için kanıtlanmış, yenilikçi tasarım ve teknolojiyi kullanan iki model de gelişmiş teknik özellikleri ile zorlu arazide maksimum sürüş ve çekiş sunuyor.

Kamyonlar, eğimli bir arka çerçeve ve ZF şanzımana entegre edilmiş öne monte bir diferansiyel ile manevra kabiliyetine yardımcı olmak için kompakt bir şasi tasarımına sahip. Bu, sektördeki en küçük dönüş yarıçapı ve olağanüstü stabilite anlamına geliyor. Dönüş halkası, şasi eklem noktasının önüne monte edilmiş, bu da artan stabilite ve çekiş için tüm sürüş koşullarında ön tekerleklere eşit ağırlık dağılımı sağlıyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler