30 Kasım 23, Perşembe

Hyundai Doosan Infracore, yeni markasını duyurdu: Develon

Hyundai Doosan Infracore (HDI), inşaat ekipmanlarında Doosan markasını değiştirdiğini ve ‘Develon’ adlı yeni markasını tanıttığını duyurdu. Tüm HDI ekipmanlarındaki marka adı, “Develop” ve “Onwards” kelimelerinin bir kombinasyonu olan Develon olarak değişecek. Konuya ilişkin basın açıklamasında, yeni ismin HDI’nin inovasyon yoluyla geleceğe odaklanmasını ve yenilikçi ürünler ve çözümlerle dünyayı değiştirme niyetini aktardığı belirtildi.
Yeni markanın ConExpo-Con/Agg’da lansmanının ardından yerel bayilerde hem tabela hem de makine çıkartmaları için marka değişikliği çalışmaları başlayacak. Doosan açıklamasında; “Müşteriler muhtemelen yeni markalı makineleri yerel Develon bayilerinde ve şantiyelerde 2023’ün 2. çeyreğinin sonunda görmeye başlayacak” ifadeleri kullanıldı

HDI CEO’su Cho Young-cheul ise “Üç inşaat ekipmanı işletmemiz, HD Hyundai’nin temel iş sütunlarından biri olarak statülerini şimdiden sağlamlaştırdı ve performans hedeflerine ulaşmak ve aralarında sinerjik etkiler yaratmak için sarsılmaz bir temel oluşturdu. Develon, büyümeyi teşvik etmek için gelecekteki elektrifikasyon ve otomasyon pazarına liderlik edecek ve müşterilerimiz için tercih edilen bir marka olmaya devam edecek” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler