13 Temmuz 24, Cumartesi

HITACHI ZW550-5B ile ‘yapay zeka’ emrinizde

HITACHI ZW550-5B içinde birçok özelliği barındıran, özel ağır hizmet tipi bir lastik tekerlekli yükleyici. Türkiye’deki kullanım alanları başta mermer ocakları ancak bunun yanı sıra büyük dekupaj işlerinde ve Türkiye Kömür İşletmeleri sahalarında da yoğun olarak tercih ediliyor. HITACHI ZW550’yi özel kılan noktaların başında ISUZU motor, değişken debili pompa, INTELLITECH sistemi ve HITACHI CANBUS sistemi geliyor. Kısaca özetlemek gerekirse bu modelde  ‘’yapay zeka’’ kullanıcının emrinde.

Üst seviye performans

Hızlı döngü fonksiyonları ve PowerTrain verimi, HITACHI IntelliTech Operating Sistem’iyle beraber çalışarak faaliyet verimini arttırırken çalışma masraflarını düşürüyor.
Ayarlanabilir Çalışma Gücü Modları, HITACHI IntelliTech Operating Sistemini mevcut kılıyor ve isteğe bağlı güç sağlaması için “Yüksek Motor Gücü Derecesini maksimum seviyeye çıkarıyor.
HITACHI IntelliTech İşletim Sistemi, mantık ve zeka kullanarak yükleyicinin işletim özelliklerini ayarlıyor. Sezgisel sistem; aktarma organları ve hidrolikleri ayarlayarak en iyi uygulama için her türlü çalışma koşulunu ve işletim talebini karşılıyor. Bütün IntelliTech özellikleri performansı en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış. Konforlu

Yeni ZW550-5B operatör kompartımanı; tam uzunlukta cam kapılar, panoramik ön cam ve standart arka görüş kamerası, iyi organize edilmiş saklama alanları ve daha birçok özelliğe sahip.
Servis elemanları için makinadaki birçok noktaya yer seviyesinde ulaşılabilecek şekilde makina dizayn edilmiş.  Filtreler kolayca takılıp çıkarılabilecek şekilde. Yine aynı şekilde diğer filtrelerde buna uygun olarak yerleştirilmiş durumda.

ZW550-5B

Çalışma Ağırlığı: 53.310 kg
Kepçe Kapasitesi: 6,00-10,00 m³
Motor: Isuzu 6WG1
Motor Gücü: 532 HP/1800 devir
Devrilme Yükü: 37.010 kg

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler