22 Haziran 24, Cumartesi

Hitachi yükleyici kabinleri, konforlu ve güvenli çalışma ortamı sunuyor

HITACHI marka lastik tekerlekli yükleyicilerin operatör kabinleri; her türlü zor çalışma şartlarında, eğimlerde, kaya düşmelerinde ve diğer bir çok konuda operatörün emniyetli ve güvenli bir şekilde çalışmasına olanak veriyor.

HITACHI marka lastik tekerlekli yükleyicilerde her şey operatörün daha güvenli, verimli ve rahat çalışması üzerine planlanmıştır. HITACHI marka lastik tekerlekli yükleyiciler kullanılan ROPS (ISO3471) / FOPS (ISO3449) operatör kabinleri her türlü zor çalışma şartlarında, eğimlerde, kaya düşmelerinde ve diğer bir çok konuda operatörün emniyetli ve güvenli bir şekilde çalışmasına olanak verir. Kabinlerde ses izolasyonu, gürültü önlemeye yönelik çok katmanlı izolasyon ve titreşim azaltmak için silikon takozlar mevcuttur. Hava süspansiyonlu, başlıklı, ve ısıtmalı koltuk, yükseklik ve ağırlık ayarlıdır. Koltuk arkalığı cebi, kol dayama kısımların açı ve uzunluk ayarları, kafa yüksekliği, bel kısmı ve açılar ayarlanabilir. İleri ve geri hareket edebilir. Ve emniyet kemeri ile donatılmıştır. Kabin içerisindeki direksiyon kolonu ayarlanabilir ve operatör biniş ve çıkışları için katlanabilir. Bu sayede geniş bir ayak koyma mesafesi mevcuttur.

hitachi-ZW370-5B-kabin

Maksimum operatör konforu

Kabin içerisindeki tam otomatik klima ile sıcak ve soğuk havalarda maksimum operatör konforu sağlanır. Klima dışarıda ve içeride ayrı ayarı filtreler ile hava emilerek kabin içerisine verilir. Soğuk havalarda ön ve arka tarafta buz (buğ) çözücüler mevcuttur. AM/FM radyo ve Aux girişli dijital müzik çalar mevcuttur. Kabin içerisinde saklama bölümleri ise; bardak tutacağı, dijital müzik çalar cebi, evrak cebi, sıcak / soğuk saklama kutusu (bu klimaya bağlı çalışır) koltuk arka cebi mevcuttur.

 Geniş görüş açısı

Arka görüş kamerası ve monitör üzerinde görüntü mevcuttur. 50-70 cm yüksekliğindeki cisimleri daha algılayabilen iş güvenliği açısından çok önemli bir detaydır. Kabin öncamı ağır çalışma koşullarına uygun şekilde renkli, lamine ve sertleştirilmiştir. Kabin öne ve arka camlarında yıkama sistemi vardır. Kabin ön ve arka tarafı gösteren aydınlatma farları ve aynalar ile donatılmıştır. Kabin içerisinde sağ tarafta levyeler ile her türlü hareket, yükleme, kaldırma, boşaltma operasyonu tek el ile kolayca yapılabilmektedir. Çalışma mod çeşitleri ağır işlerin altından kalkmak için Quick-Power-Switch, kavrama-şanzıman ayırma mod ayarları, otomatik kendi dönen ters fan ile radyatör , motor toz temizlikleri sağ tarafta konsolda yer almaktadır. Bir çok veri ve detaya ön tarafta yer alan LCD ekran ile kolayca izlenebilir, makinanın tüm kontrolleri tek düğme ile kolayca yapılıp izlenebilir.

ZW370-5B

Çalışma Ağırlığı: 38.810 kg

Kepçe Kapasitesi: 5.1 metreküp

Motor: Isuzu 6WG1

Motor Gücü: 389 PS/1800 devir

Koparma Gücü: 26.130 kgf

Devrilme Yükü: 30.150 kg

ZW370-5B

Çalışma Ağırlığı: 53.310 kg

Kepçe Kapasitesi: 6,00-10,00 metreküp

Motor: Isuzu 6WG1

Motor Gücü: 532 HP/1800 devir

Devrilme Yükü: 37.010 kg

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler