13 Temmuz 24, Cumartesi

Hitachi İş Makineleri artık Azerbaycan ve Gürcistan’da da ENKA Pazarlama güvencesinde

Temsil ettiği dünya markaları ve sunduğu satış sonrası hizmetler ile iş makinaları sektörünün ana oyuncularından olan ENKA Pazarlama, Hitachi İş Makineleri’nin Azerbaycan ve Gürcistan temsilciliğini üstlendi.

Türkiye’de Hitachi ekskavatörleri, lastik tekerlekli yükleyicileri ile iş makineleri satış ve pazarlama faaliyetlerini başarı ile sürdüren ENKA Pazarlama, bu başarısını yurt dışında yeni pazarlara taşıyor. ENKA Pazarlama son olarak; Hitachi İş Makineleri’nin Azerbaycan ve Gürcistan temsilciliğini aldı. Konuya ilişkin açıklamada ENKA Pazarlama’nın, Hitachi İş Makineleri’nin satış, yedek parça ve servis hizmet ağını Azerbaycan ve Gürcistan pazarına sunmaktan mutluluk duyduğu belirtilerek “Kaliteli ve kesintisiz hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz”denildi.

1972 yılında kurulan ENKA Pazarlama, Hitachi ekskavatörleri, lastik tekerlekli yükleyicileri ile iş makineleri satış ve pazarlama sektörüne girdi. ENKA Pazarlama daha ilk günden itibaren dünyanın güvenilir markalarının mümessilliğini almayı ilke edindi. İş makineleri, endüstriyel ürünler ve kaldırma ekipmanları sektörlerine odaklanan ENKA Pazarlama, 57 bayisi, 5 bölge müdürlüğü, 1 şubesi ve 1 irtibat ofisi ile Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmetleri veriyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler