13 Temmuz 24, Cumartesi

Hitachi, Bauma’da 50 yıllık başarısını ve yenilikçiliğini sergiliyor

Hitachi, Bauma’da sıfır emisyonlu ve dijital şantiyeler için çözümlerini ortaya koyarak gelecek nesiller için birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmeyi stratejisini anlatıyor. Bauma’nın, firmanın 50. yıl dönümü kutlamalarının en önemli anlarından biri olacağı belirtiliyor.

Firma standında sergilenen yeni modeller arasında şunlar yer alıyor:

-Avrupa’daki ilk Hitachi sıfır emisyonlu pille çalışan ekskavatör (ZX55U-6EB); en küçük Hitachi tekerlekli ekskavatör (ZX95W-7);

-3D makine kontrol sistemi ile özelleştirilmiş özel bir ZX210LC-7 orta boy ekskavatör;

-Zorlu yıkım projeleri için özel olarak özelleştirilmiş yeni makineler (bir ZX390TC-7 ve bir ZX400MC-7).

Makinelerinizin kullanım ömrünü uzatın

Firmadan yapılan açıklamada “Bauma 2022’de, ilk tercih çözüm sağlayıcısı olarak yaşam döngüsü tekliflerimize de ışık tutuyoruz. Bu, yaşam döngüsü maliyetleri düşürmeye, güvenliği iyileştirmeye ve sahada üretkenliği artırmaya yardımcı olan satış sonrası hizmet yelpazemizi vurgulayacaktır. Bu hizmetler arasında Hitachi Orijinal Parçaları, Hitachi Yeniden Üretilmiş Parçalar, Hitachi Seçilmiş Parçalar, alt takım ve Hitachi Premium Kiralama ve Premium İkinci El ekipman programları yer alıyor. Bu satış sonrası hizmetler, daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek inşa etmeye katkımızın bir parçası olarak Hitachi makinelerinin ömrünü önemli ölçüde uzatır ve maliyetlerinizi düşürür” denildi.

Dijitalleşmeye geçiş
Açıklamada ayrıca şu ifadeler kullanıldı:”Daha iyi bir gelecek inşa etme taahhüdümüzün bir parçası olarak HCME, ConSite gibi filo yönetim sistemleri de dahil olmak üzere filonuzun toplam sahip olma maliyetini düşürmek için bir araya gelen dijital inşaat çözümleri paketimizi de sergiliyoruz. Bu çözümler, makinenizin kullanımını analiz etmek ve gerçek zamanlı olarak verimlilik önermek, operatör güvenliğini ve kontrolünü iyileştirmek ve kestirimci bakım ve uzaktan izleme gibi hizmetlerle karmaşıklığı azaltmak için tasarlanmıştır.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler