30 Kasım 23, Perşembe

HİDROMEK’in yeni midi ekskavatörü HMK 65 ZT: Kompakt, dinamik, işlevsel

HİDROMEK’in H4 Serisine ait yeni midi ekskavatörü HMK 65 ZT, güçlü motoru, dengeli yapısı, seriliği ve sıfır kuyruk özelliği sayesinde sunduğu eşsiz manevra kabiliyeti ile birçok alanda üstün performans sağlıyor. Tek veya iki parça bomu ile HMK 65 ZT, birçok ihtiyaca uygun ataşman kullanımı sayesinde, özellikle dar alanlarda; inşaat, malzeme döşeme, orman, tarım, peyzaj işlerinde ve şehir içinde üstün kullanım kolaylığı sunuyor. HMK 65 ZT, az yakıt ile çok iş yaparak yüksek performansta çalışma imkanı sunuyor.

Yenilikçi teknolojisiyle performansı ve verimliliği artırıyor

ROPS ve FOPS özellikli kabini, geniş çevre görüşü ve sesli uyarı sistemleriyle güvenli bir çalışma ortamı sunan HMK 65 ZT, teknolojik donanımıyla da performansı artırıyor. Bu donanımlardan Otomatik Stop Sistemi; ayarlanabilir rölanti ve stop süreleri ile makine rölantiye geçtikten sonra motoru otomatik durdurarak yakıt tasarrufu sağlıyor. Emniyetli Tip Yakıt Transfer Pompası; depo dolduğunda ya da pompa 30 saniye boşta çalıştığında devreye girerek pompayı otomatik durduruyor. Power Boost Teknolojisi ise makinenin ek güce ihtiyacı olduğu koşullarda otomatik olarak devreye giriyor ve performansı artırıyor.

Midi ekskavatörde büyük makine konforu

HMK 65 ZT sahip olduğu geniş joystick konsolları, terletmeyen koltuk ve 8” dokunmatik ekranı ile donatılmış Opera Kontrol Sistemi ile kullanıcı konforunu artırıyor. Bu özellikler sayesinde, büyük tonajlı H4 Serisi makinelerin konforunu ve kullanım kolaylığını midi ekskavatörde yaşatan HMK 65 ZT, özel ayarlanabilir tablet/telefon tutucu ve bardaklık gibi donanımları ile operatöre rahat bir çalışma ortamı sunuyor.

 Kolay servis ve bakım

HMK 65 ZT’de merkezi yağlama sistemi makinenin tüm aksamlarının tek bir merkezden yağlanabilmesini sağlıyor. Açılabilir motor kapağının yanı sıra, yana ve yukarı açılan büyük kapakları ve ihtiyaç duyulduğunda devrilebilen kriko kabini ile hidrolik ve motor ekipmanlarına hızlı ve güvenli erişim sağlayarak kolay bakım ve servis imkanı sunuyor ve makinenin işte kalma süresi artırıyor.

HMK 65 ZT

Güç : 60 HP (45 kW) @2200 rpm

Maks. Tork: 225 Nm @1500 rpm

Kepçe kapasitesi: 0,18 m3

Çalışma Ağırlığı: 6.950 kg (Tek parça bom)

7.100 kg (İki parça bom)

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler