13 Temmuz 24, Cumartesi

HİDROMEK’in Yeni K4 Serisine 2 tasarım ödülü

HİDROMEK’in yeni K4 Serisi kazıcı yükleyicisi, fark yaratan tasarımıyla dünya çapında prestije sahip 2 tasarım ödülü birden kazandı. Yeni ödüllerle HİDROMEK’in uluslararası tasarım ödülü sayısı 29’a ulaştı.

Türkiye’nin sayılı iş makinesi tasarım stüdyolarından birine sahip olan HİDROMEK, mühendislik alanındaki 40 yılı aşkın tecrübesini, AR-GE ve tasarım gücüyle birleştiriyor. ‘HİDROMEK Design’ imzasını taşıyan iş makinelerinin tasarım süreçlerinde; sanal gerçeklik uygulamaları ile makine henüz sanal prototip halindeyken operatörlere kullandırılarak kullanıcı geri bildirimlerinden en üst seviyede faydalanılıyor.

Yeni K4 Serisi, dünyanın en kıymetli tasarım ödüllerinden Red Dot Award 2022’de ‘Winner’, IF Design Award 2022’de ise ‘Product Design’ ödüllerine layık görüldü.

HİDROMEK ‘Commercial Vehicle’ Kategorisinde Dünyada 3. Sırada

HİDROMEK Tasarım Stüdyo Müdürü Hakan Telışık, şunları söyledi:  “Tamamen kullanıcı odaklı bir tasarım süreci yaklaşımı ile 2.5 yılda tasarlanan yeni K4 Serimizin böylesine değerli 2 ödül kazanmasından büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Red Dot ödüllü dünyadaki ilk kazıcı yükleyici olan K4 Serimiz, aynı şekilde IF Design Tasarım Ödüllü dünyanın ilk kazıcı yükleyicisi oldu. Aldığımız bu son derece kıymetli ödüllerle birlikte 4’üncü Red Dot ödülümüzü, 8’inci IF Design ödülümüzü ve toplamda 29’uncu tasarım ödülümüzü kazanmış olduk.
Bizim için mutluluk verici bir diğer gelişme ise, K4 Serisi’nin IF Design 2022’nin final değerlendirmesinde ortalamanın üzerinde bir puan alarak HİDROMEK’i IF Design, “Commercial Vehicle” kategorisinde dünyada 3’üncü sıraya taşıması oldu.
HİDROMEK olarak, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor, daha nice başarıları ülkemize kazandırmayı hedefliyoruz.”

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler