17 Mayıs 24, Cuma

HİDROMEK’in yeni K4 Serisi 2 yeni tasarım ödülü daha kazandı

HİDROMEK’in, tasarımı ve teknolojisindeki yenilikleriyle öne çıkan yeni kazıcı yükleyici ailesi K4 Serisi, uluslararası alanda prestije sahip 2 yeni tasarım ödülü daha kazandı. Yeni ödüllerle birlikte K4 Serisinin kazandığı ödül sayısı 4’e çıkarken HİDROMEK’in toplam ödül sayısı 31’e ulaştı.
Türkiye’de sektörünün sayılı tasarım stüdyolarından birini bünyesinde barındıran HİDROMEK, kullanıcı odaklı tasarımlara sahip iş makineleri ile fark yaratıyor.

HİDROMEK’in tasarım ödülü sayısı 31’e ulaştı

‘HİDROMEK Design’ imzalı K4 Serisi, German Design’dan ‘mükemmel ürün tasarımı’ ödülünü, hemen arkasından da Good Design” yarışmasında ‘endüstriyel’ kategorisinde “2022 Good Design Award” ödülünü kazandı.
Kazanılan ödüllerle, HİDROMEK toplam 31’inci tasarım ödülünün sahibi olurken, 7’nci German Design ödülünü ve 4’üncü Good Design Ödülünü de kazanmış oldu.

German Design Ödülü’nü kazanan ilk kazıcı yükleyici

HİDROMEK Tasarım Stüdyo Müdürü Hakan Telışık, şunları söyledi: “Yeni K4 Serimiz, bu sene IF Design ve Red Dot tasarım ödüllerini kazanmış ve bu ödülleri dünyada ilk kez kazanan kazıcı-yükleyici olmuştu. K4 Serisinin uluslararası çok değerli German Design ve Good Design ödüllerine de layık görülmesinden ötürü büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Üstelik K4 Serisi, German Design ödülünü kazanan ilk kazıcı yükleyici olma unvanını da elde etti.
Aldığımız son ödüllerle, yaklaşık 4 sene süren, müşterilerimizi de tasarım sürecine dahil ederek yenilikçi bir tasarım süreci ile geliştirdiğimiz ve bütün tecrübemizi aktarmaya çalıştığımız K4 Serisi’nin tasarım kalitesi, 4 farklı uluslararası tasarım otoritesi tarafından tescillenmiş oldu. Bu başarıdan aldığımız motivasyonla, çalışmalarımıza daha büyük bir güç ve azimle devam edeceğiz.”

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler