21 Haziran 24, Cuma

HİDROMEK yenilikçi ürünleriyle Smopyc Fuarı’nda yerini alacak

Dünyanın en büyük iş makinesi üreticileri arasında yer alan HİDROMEK, HMK 65 ZT yeni midi ekskavatör, HMK 635 WL lastikli yükleyici ve yüzde 100 elektrikli lastikli ekskavatör HICON 7W’nun da aralarında bulunduğu geniş bir ürün yelpazesiyle Smopyc Fuarı’nda yerini almaya hazırlanıyor. HİDROMEK, yenilikçi ürünleriyle, Pavilyon P8 ile D16 ve G15 numaralı stantlarda ziyaretçilerle buluşacak.

Smopyc Fuarı, bu yıl 17 – 20 Kasım tarihleri arasında İspanya’nın Zaragoza kentinde düzenlenecek. HİDROMEK, fuarda HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, HMK 102B Alpha kazıcı yükleyici, HMK 102S Supra yükleyici, yeni HMK 65 ZT midi ekskavatör, HMK 145 LCSR, HMK 230 LC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC, HMK 500 LCHD, HMK 150 WR, HMK 210 W, HMK 230 LCMH paletli ve lastikli ekskavatörlerin yanı sıra, HMK 600 MG motor greyder, HMK 635 WL ve HMK 640 WL lastikli yükleyiciler, HMK 130 CS toprak silindir ile yüzde 100 elektrikli lastikli ekskavatör HICON 7W’yu sergileyecek.

H4 SERİSİ: HIZLI, VERİMLİ VE ÜRETKEN

Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir yelpaze sunan H4 Serisi ekskavatörler, yüksek performansı ve seriliği ile öne çıkıyor. Geliştirilmiş hidrolik tasarımı ile hızlı, üretken ve verimli şekilde üretilen H4 Serisi, az yakıtla çok iş üretiyor.  ROPS & FOPS standardına sahip H4 Serisi kabinleri maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunuyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarla kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Yeni seri makinelerde bulunan kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HMK 65 ZT İLE MÜKEMMEL MANEVRA KABİLİYETİ

Fuarda H4 Serisinin yeni ürünü HMK 65 ZT midi paletli ekskavatör de tanıtılacak. Yeni HMK 65 ZT midi ekskavatör, yüksek performanslı motoru, seriliği ve kısa dönüş yarıçapı sayesinde sağladığı mükemmel manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı ile özellikle şehir içi ve dar alanlarda üstün performans sağlıyor. Kompakt yapısı sayesinde özellikle inşaat, peyzaj, malzeme döşeme ve tesviye gibi farklı işlerde kullanıcılarına güçlü ve hassas çalışma imkanı sunan HMK 65 ZT, sahip olduğu geniş görüş açısı ile konforlu, rahat çalışma imkanı sağlıyor.

HMK 150 WR İLE DAR ALANLARDA ÜSTÜN PERFORMANS

Sahip olduğu yüksek teknolojisi ile maksimum performans sağlayan HMK 150 WR lastikli ekskavatör, dayanıklı ve dengeli yapısı, kolay kullanımı ve kısa dönüş yarı çapı sayesinde şehir içinde ve birçok farklı alanda rahatlıkta çalışma imkanı sunuyor. H4 Serisinin geliştirilen hidrolik sistem tasarımı ile hidrolik hareketlerin hızlı olduğu HMK 150 WR; iş çevrim süreleri, kısa dönüş yarı çapı ve çalışma ölçüleri sayesinde birçok alanda farklı işlerin düşük maliyette kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor.

HMK 635 WL İLE GÜÇLÜ VE VERİMLİ PERFORMANS

HMK 635 WL lastikli yükleyici, taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma imkanı sunuyor. Yüksek motor gücü, dayanıklılığı ve seri performansı ile dikkat çeken HMK 635 WL, kısa sürede az yakıtla yükleme avantajı sunuyor. Yüksek kaldırma kapasitesi ve koparma kuvveti ile öne çıkan HMK 635 WL, üretkenliği ve verimliliği artırıyor. HMK 635 WL’nin ROPS / FOPS sertifikasına sahip ergonomik operatör kabini kullanıcı konforu ve güvenliğini ön planda tutuyor. Isıtmalı ve hava süspansiyonlu operatör koltuğu, geri görüş kamerası, dokunmatik ekran, elektrik kontrollü ve ısıtmalı ayna gibi donanımlarıyla operatöre konforlu bir çalışma ortamı sağlıyor.

HICON 7W: AKILLI, EKONOMİK, ÇEVRE DOSTU

HİDROMEK’in geleceğin elektrikli iş makinesi kategorisinde uzmanlaşma hedefi ile geliştirdiği yüzde 100 elektrikli HICON 7W lastikli ekskavatör;  akıllı, ekonomik ve çevre dostu oluşuyla ön plana çıkıyor. Sıfır emisyonlu olması ve kompakt boyutları ile şehrin birçok noktasında ve kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılabilecek olan HICON 7 W, sahip olduğu “Güvenli Çevre Sistemi” ile de güvenli sürüş için arka ekranı ile çevresine bilgi aktarabilecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler