18 Mayıs 24, Cumartesi

HİDROMEK yenilikçi ürünlerini INTERMAT 2024’te sergiledi

İş makineleri sektörünün Fransa’daki en büyük organizasyonlarından birisi olan Intermat Fuarı’nda HİDROMEK; kazıcı yükleyici, lastikli ve paletli ekskavatör, lastikli yükleyici, motor greyder ve toprak silindiri ürün gruplarına ait yenilikçi makinelerini açık alan EXT6C048 numaralı stantta sergiledi.

Fransa’nın başkenti Paris’te 24-27 Nisan tarihlerinde gerçekleşen Intermat 2024 Fuarı’nda HİDROMEK, HMK 62 TC mini kazıcı yükleyici, HMK 102B Supra kazıcı yükleyici, HMK 140 LC, HMK 145 LC SR, HMK 230 NLC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC HD paletli ekskavatörler, HMK 150 WR, HMK 210 W lastikli ekskavatörler, HMK 600 MG motor greyder, HMK 635 WL lastikli yükleyici ve HMK 130 CS toprak silindiri makinelerini ziyaretçilerle buluşturdu.

“Fransa’daki 18 bayimizle güçlü, hızlı, güvenilir hizmet sunuyoruZ”

HİDROMEK WEST Fransa Bayi Ağı Geliştirme Direktörü Rogerio Do Nascimento şunları söyledi. “INTERMAT 2024 Fuarı’nda sektörle bir kez daha bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz. HİDROMEK’in Fransa pazarındaki varlığı, küresel endüstrideki yerini güçlendirmesi açısından önem taşıyor. Tasarımdan, mühendislik ve pazarlamaya kadar her adımda müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkatle dinliyoruz. Fransa’da bulunan 18 bayimiz aracılığıyla güçlü, hızlı ve güvenilir satış ve satış sonrası hizmetler sağlıyoruz. INTERMAT Fuarı yeni müşteriler ve bayi adaylarıyla yeni ilişkiler kurmak için iyi bir fırsat sağlıyor.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler