13 Haziran 24, Perşembe

HİDROMEK yenilikçi kazıcı yükleyici modellerini Agroexpo Fuarı’nda sergileyecek

HİDROMEK, K4 serisine ait kazıcı yükleyici modelleri ile 30 Ocak – 03 Şubat tarihleri arasında Fuar İzmir’de gerçekleşecek Agroexpo 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’nda yerini alacak. HMK 62 SS ve HMK 62 TC mini kazıcı yükleyici ile HMK 102 S Supra kazıcı yükleyici modelleri B Holünde, 4010 no’lu stantta incelenebilecek.
Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük tarım fuarından biri olan Agroexpo Fuarı’nda, geçen yıl 74 ülkeden toplam 449 katılımcı yer aldı. Fuarı, 74 ülkeden 12 bin 511’i yabancı olmak üzere toplam 105 bin 716 kişi ziyaret etti. Bu yıl da fuara katılan HİDROMEK, yenilikçi makine modellerini fuarda ziyaretçilerle buluşturacak.

HMK 62 TC: Tek makine, çok sayıda ataşman, sınırsız iş
Yeni HMK 62 TC mini kazıcı yükleyici kolaylıkla bir iş makinesinden tarıma yönelik bir makineye dönüşebiliyor. Makinenin kazıcı ve yükleyici kısımları, denge ayaklarıyla birlikte kolaylıkla sökülüp takılabiliyor. Sahip olduğu üç askı bağlantı sistemi sayesinde pek çok ataşmanın kolaylıkla takılabildiği HMK 62 TC, bu özelliği ile çok yönlülük, üretkenlik ve performans sağlıyor.
HMK 62 TC ile; burgu, sap parçalama, römork, treyler su tankı, treyler biçerdöver, silindir, dal ve odun parçalayıcı, beton mikseri, çim biçme makinesi, diskli tırmık ve daha pek çok ataşman kolaylıkla kullanılıyor. Makinede bulunan yüksek debi hattı; ataşmanların yüksek performansta çalışmasını sağlarken; hem kazıcı hem yükleyici tarafında bulunan kuyruk mili güç çıkışları (PTO) sayesinde kullanılan ataşmanlara gereken güç kolaylıkla aktarılıyor. Ayrıca, üç askı bağlantı sistemi üzerinde bulunan hidromotor, hareketli ataşmanların ilaçlama, çapalama gibi kullanımına da olanak sunuyor. HMK 62 TC yenilikçi yapısıyla tarım sektörü tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

HMK 62 TC

Motor Gücü:               65,2 HP (48,6 kW) @2700 rpm

Maksimum Tork :      198,5 Nm @1800 rpm

Çalışma Ağırlığı :        5280 kg

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler