13 Temmuz 24, Cumartesi

Hidromek Yeni Ürenlerini 66. Nordbau Fuarı’nda Tanıttı

HİDROMEK yeni ürünleri HMK 65 ZT midi ve HMK 235 LCSR kısa kuyruk paletli ekskavatörleri Almanya’nın Neumünster kentinde düzenlenen Nordbau 2021 Fuarı’nda tanıttı. Büyük ilgi gören yeni ürünleriyle birlikte HİDROMEK fuarda motor greyder, lastikli yükleyici ve kazıcı yükleyici ürün gruplarından yenilikçi ürünlerini de sergiledi.

Her yıl 13 ülkeden 800’ün üzerinde katılımcının 63 binden fazla ziyaretçi ile buluştuğu Nordbau Fuarı, 8-12 Eylül 2021 tarihleri arasında 66’ncı kez kapılarını açtı. Bu yıl da fuarda yerini alan HİDROMEK, H4 Serisine ait paletli ve lastikli ekskavatörleri ile birlikte HMK 600 MG motor greyder, HMK 640 WL lastikli yükleyici ve HMK 102B Alpha kazıcı yükleyiciyi ziyaretçilerle buluşturdu.

H4 Serisi: Hızlı, verimli ve üretken

Farklı ihtiyaçlara yönelik geniş bir yelpaze sunan H4 Serisi ekskavatörler, yüksek performansı ve seriliği ile öne çıkıyor. Geliştirilmiş hidrolik tasarımı ile hızlı, üretken ve verimli şekilde üretilen H4 Serisi, az yakıtla daha fazla iş üretiyor. Bu sayede, HİDROMEK ekskavatörler artık her zamankinden daha fazla kazanç sağlıyor.

Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay, güvenli ve konforlu kullanması amaçlanan H4 Serisinde, geliştirilen elektronik sistem ile makine durum tespiti ve ilave donanımların entegrasyonu kolaylaşıyor. ROPS & FOPS standardına sahip H4 kabinleri maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanıp, üretiliyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Yeni seri makinelerde bulunan kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HMK 65 ZT ile mükemmel manevra kabiliyeti

Fuarda büyük ilgi gören H4 Serisinin yeni ürünleri HMK 65 ZT midi ve HMK 235 LCSR kısa kuyruk paletli ekskavatörler dar alanlarda sağladıkları çalışma kolaylığı ile dikkat çekiyor.
Yeni HMK 65 ZT midi ekskavatör, yüksek performanslı motoru, seriliği ve kısa dönüş yarıçapı sayesinde sağladığı mükemmel manevra kabiliyeti ve kullanım kolaylığı ile özellikle şehir içi ve dar alanlarda üstün performans sağlıyor. Kompakt yapısı sayesinde özellikle inşaat, peyzaj, malzeme döşeme ve tesviye gibi farklı işlerde kullanıcılarına güçlü ve hassas çalışma imkanı sunan HMK 65 ZT, sahip olduğu geniş görüş açısı ile konforlu, rahat çalışma imkanı sağlıyor.

HMK 235 LCSR dar alanlarda çalışmaları kolaylaştırıyor

Geliştirilmiş hidrolik sistem tasarımı ile üretilen yeni H4 Serisine ait HMK 235 LCSR kısa kuyruk paletli ekskavatör, hızlı, verimli ve üretkenliğinin yanı sıra kısa kuyruk yapısı ile sağladığı mükemmel manevra kabiliyeti ile seri çalışma imkanı sunuyor. Standart olarak iki parça bomlu üretilen HMK 235 LCSR, kısa dönüş yarıçapı sayesinde, özellikle şehir içi ve dar alanlarda çalışmaları kolaylaştırıyor. Kompakt yapısı ve güçlü şasisi ile maksimum performans sunan HMK 235 LCSR farklı ataşman seçenekleriyle kullanıcısına çok yönlü kullanım sağlıyor.

HMK 600 MG ile kolay kullanım ve maksimum performans

18 ton sınıfında üretilen HMK 600 MG motor greyder, Mercedes (MTU) motoru sayesinde HMK 600 MG, düşük torklarda bile yüksek çekiş sağlıyor ve düşük yakıt tüketimi sunuyor. Altıgen kabin tasarımının sağladığı geniş görüş açısı ve hem direksiyondan hem de joystick’den kumanda edilmesi ile güvenli ve kolay kullanım sağlayan HMK 600 MG, operatörün bıçak ve ön tekerlekleri geniş bir açıyla görmesini sağlıyor. Red Dot Award, German Design Award ve Good Design Award gibi uluslararası ödülleri kazanan HMK 600 MG; tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih ediliyor.

HMK 640 WL ile az zamanda daha çok iş

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 m³ kova kapasitesine sahip HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan Mercedes motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlıyor. HMK 640 WL ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sunuyor. ROPS/ FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini ile konfor ve yüksek güvenlik ön planda tutuluyor. Ayrıca, 35 derece yana yatabilen kabini ile servis kolaylığı da sağlıyor. Reddot Award, German Design Award, Good Design ve Automotive Brand Contest gibi uluslararası tasarım ödüllerini kazanan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla tercih ediliyor.

HİDROMEK kazıcı yükleyiciler verimliliği artırıyor

İleri teknoloji ile üretilen ve güçlü koparma kuvvetine sahip olan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler, yakıt tasarrufu sağlayarak gösterdiği yüksek performans ile verimliliği artırıyor. Hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığını artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanılan HİDROMEK kazıcı yükleyiciler, sahip olduğu geniş arka görüş açısı ve ergonomik çalışma ortamı ile en zorlu koşullarda dahi konforlu bir çalışma ortamı ve kolay kullanım sağlıyor.

HMK 65 ZT

Güç: 45 Kw (60 HP) @2200 rpm

Tork: 225 Nm @1500 rpm

Çalışma Ağırlığı: * 6950 kg (tek parça bom)

* 7100 kg (2 parça bom)

Kova Kapasitesi: 0,18 m³

Dönüş Yarıçapı: * 2780 mm (tek parça bom)

* 2770 mm (2 parça bom)

HMK 235 LCSR

Güç: 128,4 kw (175 HP) @2000rpm

Tork: 670 Nm @1600rpm

Çalışma Ağırlığı: 26.630 kg

Kova kapasitesi: 1 m³

Dönüş Yarıçapı: 2250 mm

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler