19 Temmuz 24, Cuma

HİDROMEK TAYLAND kuruluşunun 10. yılını kutluyor  

HİDROMEK’in yurt dışındaki motor greyder üretim merkezi olan HİDROMEK Tayland (HCE), kuruluşunun 10’uncu yıl dönümünü kutluyor. Motor greyder üretiminin yanı sıra HİDROMEK Tayland, aynı zamanda yakın coğrafyaya bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetleri de sağlıyor.

Tayland’ın güneyinde yer alan Chonburi kentinde bulunan fabrikada, 21.000 metrekarelik alanda, yılda 250 adet motor greyder üretim kapasitesi ile faaliyet gösteren HİDROMEK Tayland, 150’nin üzerinde çalışanı ile üretim, ihracat, satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini gerçekleştiriyor. Ana ihracat pazarları arasında Endonezya, Güney Afrika, Filipinler, Hindistan ve Nepal bulunan HİDROMEK Tayland, motor greyder üretimine ek olarak yeni model geliştirmeye ilişkin çalışmalarını da sürdürüyor.

10 yıldır HİDROMEK’e güç katıyor

HİDROMEK Tayland Genel Müdürü Işıl Kirkizoğlu, şunları söyledi: “HİDROMEK Tayland’ın kuruluşunun ve HİDROMEK’in Güneydoğu Asya’daki varlığının 10’uncu yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan beri aralıksız makine üretimi gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki dönemde, prototip modellerimizi seri üretime almayı, yeni pazarlara girmeyi ve mevcut bulunduğumuz pazarlardaki payımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra, bünyemize eklediğimiz yeni yatırım alanlarını da üretime dahil ederek üretim kapasitemizi ve istihdam sayımızı yükseltmeyi planlıyoruz. HİDROMEK Tayland, 10 yıldır HİDROMEK’e güç katıyor. Nice 10 yıllara ulaşmak dileğiyle.”

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler