18 Mayıs 24, Cumartesi

HİDROMEK ilk kez sergileyeceği ürünleri ile KOMATEK 2024’te!

Bu yıl 17’nci kez gerçekleşecek olan KOMATEK Fuarı, İstanbul’da 29 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek. HİDROMEK ilk kez sergileyeceği ürünlerinin yanı sıra tüm ürün grubundan makinelerini kapalı alanda bulunan 4 nolu hol, 401 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

Türkiye’de gerçekleşen en büyük ve en çok ziyaretçi alan iş makinesi fuarı KOMATEK, 17’nci Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı, iş makinesi sektörünü bu yıl İstanbul’da bir araya getiriyor. 2022 yılında Antalya’da yapılan fuara 220 firma katılırken, 1057’si 55 ülkeden gelen yabancılar olmak üzere toplam 15.232 kişi ziyaret etmişti. 2024 yılında ise İstanbul’un nüfusu ve konumu itibariyle bu ziyaretçi sayısının hem yurt içinden hem de yurt dışından gelecek misafirler ile artması bekleniyor.
HİDROMEK, Türkiye’nin iş makinesi sektöründe gerçekleşen uluslararası ve en büyük fuarı olan KOMATEK 2024’e özel hazırlıklarını sürdürüyor. Üretimini gerçekleştirdiği kazıcı yükleyici, paletli ve lastikli ekskavatörler, motor greyder, lastikli yükleyici ve toprak silindiri olmak üzere tüm ürün gruplarından makinelerini ve ürün gamına yeni eklediği ürünlerini 2.660 m²’lik, en büyük sergi alanı ile kapalı alanda sergileyecek. Fuara sayı olarak en fazla ürün ile katılım gösteren HİDROMEK, ziyaretçileri ile bir araya gelmek için sabırsızlanıyor.

HİDROMEK’in KOMATEK 2024’te İlk Kez Sergileyeceği Ürünleri Olacak!
HİDROMEK standında; performansı, dayanıklılığı ve verimliliği ile öne çıkan H4 Serisine ait paletli ve lastikli ekskavatör ürün gruplarından tüm modelleri sergileyecek.
Ziyaretçiler, ilk kez sergilenecek olan HMK 70 W dizel lastikli ekskavatör, HMK 85 SR, HMK 200 C, HMK 235 LC SR, HMK 360 LC paletli ekskavatörler ve HMK 150 WR lastikli ekskavatörü yakından inceleme fırsatı elde edecek. Yeni ürünler ile birlikte sergilenecek diğer ürünler ise; HMK 210 W lastikli ekskavatör, HMK 65 ZT, HMK 140 LC, HMK 145 LC SR, HMK 230 LC, HMK 310 LC, HMK 390 LC HD, HMK 410 LC UHD, HMK 500 LC HD paletli ekskavatörler olacak.
H4 Serisi; geliştirilen hidrolik sistem tasarımı ile daha hızlı, daha üretken ve daha verimli çalışarak üstün performans sunuyor, az yakıtla daha fazla iş üreterek kullanıcısına daha fazla kazanç sağlıyor.

K4 Serisinin Tüm Üyeleri Fuarda!

K4 Serisi kazıcı yükleyicilerin yakın zamanda lansmanını gerçekleştiren HİDROMEK, bu fuarda seriye ait tüm modellerini ziyaretçilerine yakından tanıtmaya devam edecek.
Kazıcı yükleyici ürün grubundan; HMK 62 SS, HMK 62 TC, HMK 102 B ALPHA, HMK 102 S ALPHA, HMK 102 B SUPRA, HMK 102 S SUPRA ve HMK 102 B ALPHA GREENTEC ürünlerini sergileyecek. Dayanıklı yapısı, sunduğu yenilikleri ve üstün teknolojisi ile dikkat çeken yeni K4 Serisi kazıcı yükleyiciler; kolay, güvenli kullanımları ve konforlu kabinleri ile hem arazide hem şehir içi çalışmalarda yüksek performans sağlıyor.

Çok Yönlü Kullanımları ile Dikkat Çeken HİDROMEK Toprak Silindirleri de KOMATEK 2024’te yerini alacak!

Üstün sıkıştırma ve üstün verimlilik sağlayan HMK 110 CS ve HMK 130 CS toprak silindirleri; uzun ömür ve performans için tasarlanan ve üretilen, ağır hizmet tipi tambur ve ön şasi bileşenleri sayesinde farklı çalışma alanlarında maksimum kullanılabilirlik ve dayanıklılık sunuyor.

Lastikli Yükleyici Ürün Ailesi Fuarda Sergilenecek!

HİDROMEK, lastikli yükleyici ürün grubuna ait tüm ürünlerini fuarda sergileyecek. Taş ocağı işletmelerinde, beton santrallerinde, endüstriyel uygulamalarda, kamu hizmetlerinde ve farklı ataşman kullanım imkanı ile birçok alanda üretken ve verimli çalışma olanağı sunan HİDROMEK lastikli yükleyiciler, hızlı çevrim döngüsü, yüksek boşaltma ve optimum yaklaşma mesafeleriyle çevrim sürelerini kısaltarak üretkenliği artırıyorlar.
Ayrıca OPERA, uzaktan iş makinesi kontrolü sağlayan yeni nesil kabinin de fuarda sergilenmesi planlanıyor. OPERA ile, yeni tanıtılacak makinelerden biri uzaktan kontrol edilerek makinenin sahada iş yapması sağlanacak. Ziyaretçilerin de yeni nesil kabin ile uzaktan iş makinesi kontrolünü sağlamalarına dair deneyim elde etmelerine fırsat sunulacak.

HMK 280 MG Motor Greyder’in İlk Fuarı KOMATEK 2024 olacak!

Tesviyeden kazıya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için tercih edilen HİDROMEK motor greyderler, kolay kontrolleri ile eşsiz bir performans sağlıyor. Farklı tonajlarda motor greyder üretimi gerçekleştiren HİDROMEK, son olarak HMK 280 MG’yi geliştirdi. İlk kez bu fuarda sergilenecek ürünü, ziyaretçiler yakından inceleme fırsatı bulacak.
Tüm ürün grubuna ait modellerini ve yeni ürünlerini sergileyerek ziyaretçilerine makineleri hakkında detaylı bilgiler sunacak olan HİDROMEK, misafirlerine farklı deneyimler sunmak için fuar hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler