22 Haziran 24, Cumartesi

HİDROMEK ihracat başarısı ile bu yıl da TİM 1000 listesinde

 Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl yapılan ve firmaların ihracat performanslarına göre sıralandığı “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı Araştırması” açıklandı. Araştırmaya göre HİDROMEK, 2022 verileri ile listede 185. sırada yer aldı.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl hazırlanan, firmaların bir önceki yıla ait ihracat performanslarına göre sıralandığı “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçısı” 2023 yılı araştırması tamamlandı. Genel sıralamada 185. sırada yer alan HİDROMEK, makine ve aksamları sektörel sıralamasında ise 4. oldu.

100’den fazla ülkede HİDROMEK iş makineleri çalışıyor

Yurt dışında güçlü bir bayi ağı ile çalışan ve kurulduğu günden itibaren satışını gerçekleştirdiği makine sayısı 60 bini geçen HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK HCE ve Japonya’da HİDROMEK JAPAN firmaları ile yürütüyor.

Başlıca ihracat pazarları arasında; İspanya, Fransa, Almanya, İngiltere, Bulgaristan, Polonya, Kazakistan, Tayland, Filipinler, Endonezya, Japonya, Avustralya, Meksika, Şili, Cezayir, Tunus ve Güney Afrika bulunan HİDROMEK, aynı zamanda Japonya’ya karla mücadele çalışmalarında kullanılmak üzere gönderilen motor greyderler ile Türkiye’den Japonya’ya ilk iş makinesi ihracatını da gerçekleştirmişti.

Son yıllarda ihracat faaliyetlerine daha da ağırlık veren HİDROMEK, kıtalar arası ilerleyişini tüm hızıyla sürdürüyor. Geniş bayi ağına yenilerini ekleyerek, mevcut pazarlardaki payını artırarak ve yeni pazarlara ulaşarak küresel endüstrideki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Bugün, HİDROMEK’in 6 kıtada 100’den fazla ülkede makineleri çalışıyor. Bu başarılarını ise yer aldığı şirket listeleri ile kanıtlayan HİDROMEK, aynı zamanda dünyanın en büyük iş makinesi üreticilerinin sıralandığı “Yellow Table” 2023 listesinde 47. sırada bulunuyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler