12 Nisan 24, Cuma

HİDROMEK En Çok İhracat Yapan Firmalar Listesinde

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından her yıl yapılan ve firmaların ihracat performanslarına göre sıralandığı “Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Araştırması” açıklandı. Araştırmaya göre HİDROMEK 2020 verileri ile listede 214. sırada yer alıyor.

100’den fazla ülkede HİDROMEK iş makineleri çalışıyor

Dünyada 6 kıtada 100’ün üzerinde ülkede makineleri çalışan HİDROMEK, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS, Tayland’da HİDROMEK HCE ve Japonya’da HİDROMEK JAPAN firmalarına sahip. 1999 yılında Tunus’a yaptığı ilk sevkiyat ile başlayan ihracat yolcuğunda yurtdışı satış ağını sürekli genişleten HİDROMEK, bugün 82 ülkede yetkili distribütörü ve dünya çapında toplam 250’nin üzerinde satış ve servis noktası ile yurt dışı faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor. HİDROMEK’in önemli ihracat pazarları arasında İspanya, Fransa, Almanya, Bulgaristan, Polonya, Rusya, Tayland, Filipinler, Japonya, Avustralya, Şili, Cezayir, Tunus, Güney Afrika yer alıyor. İhracat rotasına yakın zamanda Çek Cumhuriyeti, Tayvan, Malta, Guam, Fildişi Sahilleri, Sierra Leone gibi yeni ülkeler de ekleyen HİDROMEK’in iş makineleri bugün 115 ülkede çalışıyor. HİDROMEK, AR-GE ve tasarım çalışmaları ile ürün gamını genişletirken küresel pazardaki yerini artırma hedefiyle de mevcut pazarlarına yenilerini ekleyerek bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor.

Dünyanın en büyük 50 iş makineleri üreticisi arasında

İş makineleri konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group’un hazırladığı, dünyada iş makineleri üreten en büyük firmaların sıralandığı uluslararası ‘Yellow Table’ listesinde 2021 yılında da bulunan HİDROMEK, listede 8’inci yer aldı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler