22 Haziran 24, Cumartesi

HİDROMEK, Bauma 2022’de yeni nesil makinelerini tanıtıyor

HİDROMEK, Bauma 2022 Fuarı’nda yeni modellerinin lansmanını yaparak yeni nesil makineler “HİDROMEK NEXT” ve yeni uzaktan kumandalı operatör kabini HİDROMEK Opera’yı tanıtıyor.

HİDROMEK, Bauma 2022 Fuarı’nda “HİDROMEK NEXT” adı altında yeni nesil makinelerini tanıttı. HİDROMEK NEXT yeni nesil makineler, HMK 140 LC, HMK 130 CS ve HMK 680 MG tanıtıldı. Bauma 2022’de HMK 140 LC otonom olarak çalıştı ve operasyon kontrol becerilerini gösterdi.
Tanıtılan HMK 130 CS toprak silindiri ve HMK 680 MG motorlu greyder de LIDAR teknolojisi ile donatılı.. Bu teknolojiler ile HİDROMEK NEXT makineleri güvenli bir çalışma alanı sağlıyor.

HİDROMEK Opera, operatörü merkeze koydu

HİDROMEK, operatör alışkanlıklarını inceleyerek kazıcı yükleyiciler, hidrolik ekskavatörler, motorlu greyderler, lastikli yükleyiciler ve toprak silindirleri için yeni bir uzaktan kumandalı operatör kabini olan “HİDROMEK Opera”yı tasarladı.
Operatörü merkeze alan HİDROMEK Opera, modern çizgileri ve teknolojiyi HİDROMEK tasarım anlayışıyla birleştiriyor. HİDROMEK Opera, HİDROMEK operatörlerinin herhangi bir HİDROMEK makinesini, herhangi bir yerde ve zamanda, konfordan ödün vermeden uzaktan kullanmalarına olanak tanıyor. Bauma 2022’de yeni tekerlekli yükleyici HMK 630 WL, HİDROMEK Opera tarafından uzaktan kontrol edildi.
HİDROMEK’in yeni, dördüncü nesil kazıcı yükleyici ailesi K4 Serisi de fuarda sergileniyor. K4 Serisi, üstün teknolojisi ve benzersiz tasarımı ile güçlü performans, çok yönlülük ve konfor sunuyor.
Bauma 2022’de K4 ailesine ait kabinli mini kazıcı yükleyici HMK 62 SS, yeni mini paletli kazıcı yükleyici HMK 62 TC, HMK 102B ve HMK 102S makineleri sergileniyor. HMK 62 SS, alçak tavanlı çalışma alanlarında çalışabilmeyi sağlıyor.

H4 Serisi’nin yeni üyeleri tanıtılıyor

HİDROMEK, H4 Serisine ait geniş bir paletli ve tekerlekli ekskavatör yelpazesini de sergiliyor: HMK 65 ZT, HMK 85 CP, HMK 140 LC, HMK 145 LC SR, HMK 235 LC SR, HMK 230 LC, HMK 310 NLC, HMK 390 NLC HD, HMK 520 LC HD paletli ekskavatörler, HMK 150 WR, HMK 210 W MH tekerlekli ekskavatörler.

HİDROMEK sürdürülebilirliğe dikkat çekti

HİDROMEK, Bauma 2022 fuarında sürdürülebilirliğe de dikkat çekiyor. HİDROMEK’in çevre yönetimi ve atık miktarını azaltma politikası çerçevesinde, HİDROMEK Tasarım Stüdyosu’ndan Asaf Erdemli, “Sürdürülebilirlik” kavramını kendi sanatıyla birleştirmek için HİDROMEK fabrikalarından çıkan hurda parçalara performans ve hayat verdi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler