13 Haziran 24, Perşembe

HİDROMEK 28. Marble İzmir Fuarı’nda mermer sektörüyle buluştu

Mermer sektörü ile 28’inci Marble İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda buluşan HİDROMEK, zorlu mermer sahalarında dayanıklılığı, uzun ömürlü kullanımı ve gücü ile tercih edilen paletli ekskavatör, lastikli yükleyici ve kazıcı yükleyici ürünlerini AA-304 numaralı stantta sergiledi. Geçen yıl yerli ve yabancı bini aşkın firmanın katıldığı, Türkiye’nin dört bir yanından ve 145 ülkeden yerli ve yabancı 78 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği Marble İzmir fuarı, bu yıl 26- 29 Nisan tarihlerinde kapılarını 28’inci kez açtı.

H4 SERİSİ: DAYANIKLI, GÜÇLÜ VE ÜRETKEN

HİDROMEK, H4 Serisine ait HMK 390 LC HD ile HMK 500 LC HD paletli ekskavatörlerini fuarda sergiledi. Bom, arm, kepçe, üst ve alt şasi olmak üzere tüm konstrüksiyonu ağır hizmet tipi olarak üretilen H4 Serisi ekskavatörler dayanıklı ve sağlam yapısıyla en zorlu sahalarda dahi yüksek performanslı, kesintisiz ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Teknolojik altyapısı sayesinde H4 Serisi ekskavatörler, sahip olduğu donanımlarla üretkenlik ve yakıt tasarrufu da sağlıyor. Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay, güvenli ve konforlu kullanması amaçlanan H4 Serisi, ROPS & FOPS standardına sahip kabinleri ile maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunuyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor. Kırmızı renkli tutamaklar ve uyarı etiketleri de operatör güvenliğini üst seviyeye taşıyor.

HİDROMEK LASTİKLİ YÜKLEYİCİLER ÇOK YÖNLÜ KULLANIM SUNUYOR

Fuarda sergilenen diğer ürün grubu HMK 635 WL ve HMK 640 WL lastikli yükleyiciler, ağır çalışma koşullarında dayanıklılık, serilik ve performans sağlıyor. Çevrim süresini kısaltarak az zamanda yüksek miktarda yükleme olanağı sunan HİDROMEK lastikli yükleyiciler, yüksek koparma kuvveti, kaldırma kapasitesi ve çekiş gücü ile öne çıkıyor, güçlü performans, verimlilik, çok yönlü kullanım, operatör konforu ve güvenliği gibi özellikleri ile kullanıcı beklentilerini tam anlamıyla karşılıyor.

YENİ TASARIM ÖDÜLLÜ KAZICI YÜKLEYİCİ AİLESİ: K4 SERİSİ

HİDROMEK, yeni K4 Serisi kazıcı yükleyici ailesine ait HMK 102S Alpha’yı Marble İzmir Fuarı’nda mermer sektörüyle buluşturdu. Tasarımı ve teknolojisiyle dikkat çeken K4 Serisi kazıcı yükleyiciler, farklı iş alanlarında performans, dayanıklılık, güç ve verimlilik sunuyor. K4 Serisinde bulunan ve patenti HİDROMEK’e ait olan autotilt özelliği sayesinde, operatör kazıcı tarafına geçmek istediğinde koltuğu çevirirken, direksiyon kolonu otomatik olarak yukarı kalkıyor. Böylelikle, kullanıcı kolaylıkla yükleyici pozisyonundan kazıcı pozisyonuna geçiş yapabiliyor. Bu özellik, daha konforlu ve rahat bir çalışma ortamı sunuyor. Koltuk üstü joystickler ise, operatörün yan açılar da dahil hem kazıcı hem yükleyici pozisyonunda rahatlıkla çalışabilmesini sağlıyor. HİDROMEK Tasarım Stüdyo imzasını taşıyan K4 Serisi daha şimdiden IF Design, Red Dot, German Design ve Good Design olmak üzere 4 adet uluslararası prestije sahip tasarım ödülü kazandı. Bu ödüllerden, IF Design, Red Dot ve German Design Ödüllerini kazanan dünyadaki ilk kazıcı olma unvanını da elde etti.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler