17 Mayıs 24, Cuma

HBZ Makina ve XCMG, Marble’da dikkatleri üzerine çekti!

HBZ Makina temsiliyle Marble İzmir Fuarı’nda sergilenen XCMG iş makinaları, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. HBZ Makine standında elektrikli XCMG forkliftleri, ekskavatörleri ve dünyada ilk olarak Türkiye pazarıyla buluşturulan Mermer Yükleyici ziyaretçilere tanıtıldı.

HBZ Makina standı, 2023 Marble Fuarı’nda olduğu gibi XCMG makinelerini daha yakından tecrübe etmek isteyen müşterilerle dolup taştı. Mermer Yükleyici ile yapılan mermer kaldırma gösterisi özellikle ziyaretçilerin dikkatini çekti. XCMG forkliftleri, Avrupa ve Amerika pazarlarında uzun ömürlü, yüksek performanslı ve dayanıklı tasarımlarıyla tercih edilen modeller olmalarıyla diğer ürünlerden ayrışıyor. Bu durum Marble 2024’te de farkı birinci elden tecrübe eden ziyaretçiler tarafından bir kez daha tescillendi.

XCMG ailesi KOMATEK’te bir araya geliyor

XCMG, küresel ölçekte üretim ve dağıtım ağını genişletirken Avrupa ve Türkiye’deki pazar payını artırmaya yönelik çalışmalarını da sürdürüyor. Türkiye’de ENKA Pazarlama, HBZ Makina, Hakan Makina ve Odabaşı Makina gibi önde gelen distribütörlerle güçlü iş birlikleri kuran XCMG, Türkiye’deki başarısını artırmak için kesintisiz çalışıyor. Bu kapsamda KOMATEK 2024’e katılacak olan XCMG, fuarda en son yeniliklerini ve ürünlerini sergileyecek. XCMG, bu yıl tüm distribütörlerini tek çatı altında toplayarak fuara katılacak. XCMG ailesinin tamamının bir araya geleceği KOMATEK, ziyaretçilere XCMG’nin tüm makinelerini ve çözümlerini keşfetme fırsatı sunacak. Geleneksel ürün hatlarını sergilemenin yanı sıra, XCMG elektrikli makinelerindeki son yenilikler de tanıtılacak. Ziyaretçiler, XCMG’nin elektrikli yükleyicileri ve forkliftlerini de keşfetme fırsatı bulacak.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler