18 Mayıs 24, Cumartesi

HASEL İş Makinaları, İzmir Mermer Fuarı’nda Hyundai HX Serisi ile dikkat çekti

HASEL İş Makinaları, 17-20 Nisan tarihlerinde İzmir Fuar Merkezi’nde düzenlenen İzmir Marble Fuarı’nda maden sektörü ile bir araya geldi. Madencilik alanında kullanılan modellerini sergileyen HASEL, Hyundai HX serisi ekskavatörler ile öne çıkarken, müşterine en güncel çözümlerini sundu.

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen, doğal taş sektöründe dünyanın en önemli buluşmalarından olan Marble İzmir Uluslararası Doğal taş ve Teknolojileri Fuarı, mermer sektörünün önemli katılımcılarını ve ziyaretçilerini bir araya getirdi. Fuarda HASEL İş Makinaları standında sergilenen Hyundai HX Serisi ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Hyundai HX serisi çok beğenildi

HASEL İş Makinaları’nın distribütörlüğünü üstlendiği Hyundai HX Serisi ekskavatörler fuarda oldukça dikkat çekti. 49.900 kg çalışma ağırlığındaki Hyundai HX500, Euro 5 emisyon standardındaki 400 HP Cummins X12 motor ile birçok teknik problemin önüne geçerken düşük yakıt tüketimiyle de verimliliği destekliyor. Güçlü motoru, dinamik alt takımı, sektördeki en büyük makara sistemine ve 360 derece kamera ile görüş açısında üstünlük elde eden Hyundai HX500, tüm bu özellikler ile saha ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor.
Ayrıca HX500, nesne algılama sistemi ile dönüş ve çarpma anlarında operatörü ikaz ederek daha güvenli kullanıma destek veriyor. Geniş ve ergonomik kabin ise operatör konforunu destekleyen önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler