22 Haziran 24, Cumartesi

Hakan Makina Yeni Genel Merkezi’ni açtı

2017 yılından beri XCMG yükleyici ve ekskavatörlerin distribütörlüğünü başarılı şekilde yürüten, son dönemde yaptığı teslimatlarla adından sıkça söz ettiren Hakan Makina geçtiğimiz günlerde yeni genel merkezinin açılışını yaptı.

2017 yılından beri XCMG yükleyici ve ekskavatörlerin distribütörlüğünü başarılı şekilde yürüten, son dönemde yaptığı teslimatlarla adından sıkça söz ettiren Hakan Makina geçtiğimiz günlerde yeni genel merkezinin açılışını yaptı. Ankara OSTİM’de bulunan yeni genel merkez çok sayıda davetliye ev sahipliği yaptı. Kurdele kesimi öncesinde konuşan Hakan Makina Genel Müdür Yardımcısı Murat Palabıyık, “Hakan Makina olarak değerli paydaşlarımızın desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Bizleri bu mutlu günde yalnız bırakmayan tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Sektörden yoğun katılım

Açılışa XCMG Avrupa Direktörü Zhang Meng, XCMG Türkiye Müdürü Wey Zonzen, XCMG İş Geliştirme Müdürü Sinan Keskin’in yanı sıra Ankara’nın önde gelen inşaat ve hafriyat firmalarının yöneticileri katıldı. Yeni genel merkez ile gücüne güç katan Hakan Makina, Ankara OSTİM’de bulunan 6 katlı binayla müşterilerine hizmet vermeye devam edecek. Yeni genel merkez; genel müdürlük, sıfır satış, showroom ve eğitim merkezi faaliyetleri için hizmet verecek. Hakan Makina’nın yine Ankara’da bulunan önceki tesisi ise Satış Sonrası Hizmetler ve İkinci El Satış Ofisi olarak hizmet vermeye devam edecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler