11 Nisan 24, Perşembe

ENKA Pazarlama, Hitachi, XCMG,TCM markalarıyla KOMATEK’te

Antalya’da gerçekleşecek olan KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri Fuarı’na kapalı alanda bir açık alanda iki olmak üzere üç farklı stand ile katılacak olan ENKA Pazarlama; Hitachi, XCMG, TCM markasından oluşan ürün gamını müşterilerinin beğenisine sunacak.

KOMATEK Uluslararası İş ve İnşaat Makina, Teknoloji ve Aletleri İhtisas Fuarı’nın 16’ncısı kapılarını Antalya’da açmaya hazırlanıyor. 9-13 Mart 2022 tarihleri arasında ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Fuarı, yurt içi ve dışından çok sayıda kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Türkiye iş makinaları sektörünün önde gelen markası ENKA Pazarlama da fuara kapalı alanda bir açık alanda iki olmak üzere üç farklı stand ile katılacak. Firma Hitachi, XCMG, TCM markasından oluşan ürün gamını müştelerinin beğenisine sunacak. 

Bin 250 metrekarelik sergi alanı

ENKA Pazarlama’nın Hitachi standı 600 metrekare, XCMG standı 500 metrekare, TCM standı ise 150 metrekarelik alana sahip olacak. Firma, toplamda 1250 metrekarelik alanda ürünlerini tanıtacak. Stantlarda Hitachi markasında mini ekskavatör, yüksek tonajlar dahil ekskavatör ve lastikli yükleyiciler; XCMG markasında fore kazık makinaları, silindir ve greyder; TCM markasında ise yüksek tonajlı akülü forklift ve depo ekipmanlarından oluşan ürün gamı müşterilerin beğenisine sunulacak.

Yeni ürün lansmanı

Fuara ilişkin ENKA Pazarlama’dan yapılan açıklamada XCMG yol ekipmanlarının ilk defa sergileneceği, ayrıca XCMG GR2205 model greyderin fuara özel bir tasarım ile tanıtılacağı belirtildi. Açıklamada fuara ilişkin bir değerlendirmeye de yer verilerek şu ifadeler kullanıldı: “İş makineleri sektörüne yön veren fuarlar ne yazık ki pandemi nedeniyle iki yıldır yapılamıyor. Pandemi, yüz yüze iletişimi doğrudan etkiledi ancak ENKA Pazarlama bu süreçte de müşterilerinin yanında olmaya maksimum gayret gösterdi. Bu uzun sürecin ardından sektör temsilcileri ve müşterilerimiz ile neredeyse ilk kez Komatek Fuarı çatısı altında bir araya gelme fırsatı bulacağız. Her ne kadar ekonomik belirsizlikler devam etse de, fuara katılımın tatmin edici düzeyde ve sektör açısından yeni sezonun başlangıcında belirleyici olmasını bekliyoruz”.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler