13 Temmuz 24, Cumartesi

Elmas İnşaat SANY iş makineleri ile verimliliği artırıyor

Yaklaşık 10 yıldır hafriyat ve altyapı alanlarında faaliyet gösteren Elmas İnşaat, makine parkına eklediği SANY iş makineleriyle çalışma verimliliğini artırdı. Elmas İnşaat Firma Sahibi Enes Elmas, SANY ile çalışmaktan memnun olduklarını belirterek “Parkımızdaki SANY iş makineleri performans ve düşük yakıt tüketimiyle verimliliğimizi destekliyor” dedi.

Türkiye iş makinesi sektörüne sağladığı ürün ve çözümler ile birçok firmanın çözüm ortağı olmayı başaran SANY Türkiye, inşaat, altyapı, hafriyat, madencilik ve tarım başta olmak üzere pek çok alana katkı sağlıyor. Bu doğrultuda SANY Türkiye’nin iş birliğini güçlendirdiği firmalar arasında Elmas İnşaat da yerini aldı. Yaklaşık 10 yıldır hafriyat alanında faaliyetlerde bulunduklarını kaydeden Elmas İnşaat Firma Sahibi Enes Elmas, 2022 yılında firma yapılanmasında önemli değişikliklere gittiklerini ve bu değişimin SANY desteğiyle gerçekleştiğini kaydetti.

Elmas İnşaat Firma Sahibi Enes Elmas

“SANY iş makinalarından memnunuz”

Sektörde yer almaya başlığından bu yana hem iş gücünde hem de makine parkını çeşitlendirmekte önemli adımlar atan Elmas İnşaat, SANY iş makineleriyle çalışmalarını daha verimli hale getiriyor. Şirket yapılanmasındaki değişimle birlikte makine parkını da güçlendirdiklerini kaydeden Enes Elmas, “2022 yılı içerisinde diğer firmalardan 7 adet, SANY Türkiye’den ise 11 adet iş makinesi satın aldık. SANY Türkiye’den satın aldığımız makineler, 14 ila 40 ton çalışma ağırlığındaki farklı modellerden oluşuyor. Şu anda bulunduğumuz çalışma alanında SANY SY135C, SY215C, SY385H paletli ekskavatör modellerimiz çalışıyor. Projelerimizde yer alan SANY SY135C modeli verimlilik ve satın alma maliyetiyle bizi oldukça memnun ediyor” dedi.

Elmas İnşaat Firma Sahibi Enes Elmas

Düşük yakıt tüketimi, verimliliği artırıyor

SANY iş makinelerinin yüksek kalitede komponentlere sahip olduğunu ve bu sebeple tercihlerinde önemli bir yerde bulunduğunu ifade eden Enes Elmas, makineleri güç, performans ve dayanıklı olmalarından dolayı ağır işlerde rahatlıkla kullanabildiklerini söyledi. Ayrıca SANY Türkiye’nin, pazara sunduğu iş makinelerinin satın alma maliyetini azaltırken, işletme verimliliğini artırdığını vurgulayan Elmas, “SANY’nin, Türkiye piyasasını rahatlatan bir firma olduğunu biliyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında yatırımlarımıza devam ediyoruz. SANY ile çalıştığımız süre boyunca markaya olan memnuniyetimiz artıyor. Parkımızda yer alan SANY iş makineleri, performansı ve yakıt tüketimiyle verimliliğimizi destekliyor” dedi.

“SANY her zaman yanımızda”

SANY Türkiye’nin satış esnasında ve sonrasında memnuniyetlerini destekleyecek şekilde hizmet verdiğini de ifade eden Enes Elmas, “Makineler ile çalıştığımız süre boyunca herhangi bir sorun yaşamadık ve satış sonrası servis hizmetlerinde de servis personelinin sorun çözücü bir yaklaşımla her türlü talebimize karşılık vermesi, marka tercihimizde etkili oluyor. SANY her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor. Firma garantisinden ve yakıt tüketiminden çok memnunuz” ifadelerini kullandı.

SANY SY135C; kullanımı kolay, seri ve pratik bir makine

Elmas İnşaat Operatörü Doğan Özal

Elmas İnşaat Operatörü Doğan Özal ise kullandığı makine ile ilgili şu yorumları yaptı: “Temel kazma, hafriyat çalışmalarında yer alıyorum. SANY SY135C markasını 1 yıldır kullanıyorum. SY135C’nin kullanımı oldukça kolay, seri ve pratik bir makine olduğu için kısa sürede yükleme yapabiliyor.”

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler