26 Şubat 24, Pazartesi

Doosan ilk 21 tonluk paletli ekskavatörlerini piyasaya sürdü

Doosan, yeni DX210-7, DX210NLC-7 ve DX210LC-7 modelleri olan ilk 21 tonluk paletli ekskavatörlerini piyasaya sürdü. Yeni DX210-7 kısa yol modeli, daha düşük zemin basıncının gerekli olduğu yumuşak zemin yüzeylerinde kullanım için ideal ve dar alanlarda çalışma ve nakliye için avantajlar sunan kompakt bir ünite. DX210NLC-7 dar paletli ekskavatör, düzenlemelerin veya müşteri tercihlerinin dar palet konfigürasyonunu gerektirdiği İtalya gibi ülkelere yönelik ve Doosan’a 20 tonluk sektördeki müşterilere sunmak için başka bir yüksek performanslı seçenek veriyor..

Üç yeni 21 tonluk modelin tümü, 1800 RPM’de 124 kW (166 HP) sağlayan en yeni nesil Doosan DL06V altı silindirli dizel motorla çalıştırılıyor. DL06V motor, egzoz gazı devridaimi (EGR) olmadan Kademe V düzenlemelerini aşmak için yanma sırasında mevcut hava miktarını artıran, işlemin sıcaklığını artıran ve üretilen partikül miktarını büyük ölçüde azaltan yeni bir çözüm sunuyor.

Bu, minimum emisyon sağlamak için süper verimli DOC/DPF+SCR son işlem teknolojisi ile birleştirilmiş. Yeni teknoloji sayesinde dizel partikül filtresinin (DPF) bakımı, makine 8000 saat çalışana kadar herhangi bir bakım gerektirmeden büyük ölçüde azaltılmış oluyor.

Yeni DX210-7, DX210NLC-7 ve DX210LC-7 modelleri, Doosan’ın daha ağır olan DX225LC-5 modelinde kullanılan hidrolik sistemi kullanarak operatörün işlerini gerçekleştirmek için mümkün olan en hızlı tepki, hassasiyet ve hidrolik kapasiteye sahip olmasını sağlıyor. Daha yüksek performans ve maliyet tasarrufuna ek olarak, yeni ekskavatörler, çoğu Doosan tarafından şu anda piyasaya sürülmekte olan diğer yeni orta boy ekskavatörlerde ortak olan, piyasadaki diğer makinelerden standart olarak daha fazla yeni özellik sunuyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler