25 Eylül 23, Pazartesi

Doosan DL420-5 CVT yükleyici kabini

Doosan operatörlere kabin içinde en güvenli ve ferah ortamı sunuyor. Makinanın verimli çalışmasında operatörün önemli bir rolü olduğundan hareket eden Doosan operatör için daha fazla alan, daha iyi görüş, yüksek konforlu koltuk, çok miktarda saklama alanı sunan; yorgunluk duymadan kabin içinde saatlerce çalışmayı kolaylaştıran ve çalışma keyfi yaşatan makinalar üretiyor. Lastikli yükleyicilerin üretkenliği, onu kullanan operatörün performansına bağlıdır. Bu açıdan bakıldığında Doosan; operatörlere en güvenli ve ferah bir ortamı kabin içinde sunmayı hedeflemiştir. Böylece makinanın sahip olduğu yüksek standarttaki verimliliği kabin içinden yönetmek Doosan tasarımcılarının da ilk hedefi olmuştur. Sonuç olarak ortaya çıkan bu modelde daha fazla alan, daha iyi görüş, yüksek konforlu koltuk, çok miktarda saklama alanı, yorgunluk duymadan kabin içinde saatlerce çalışmayı kolaylaştırmakta ve çalışma keyfi yaşatmaktadır.

Doosan DL420-5 CVT yükleyici kabini

Operatör ortamı

Kabin içi; modern ve çekici çalışma alanı ile yüksek bir başüstü alanı sağlarken, koltuk hareketi ayakların kolay hareket edebileceği geniş bir alan sunar. Kabin içi malzemesi, temizliği kolay yapılabilen yüksek kalitede olup kabin içinde bulunan çok sayıdaki saklama kutuları sayesinde de malzemeler sürekli el altındadır. Radyo ve MP3/USB sayesinde kabin içindeki çalışma saatlerini daha neşeli ve eğlenceli geçirmek mümkündür Operatör kullanımı için güneş gözlüğü saklama kabı da bulunmaktadır.

Hassas ve yumuşak joystik direksiyon

Kol dayama yerine entegre edilmiş joystik direksiyon ile makinanın rahat ve hassas kullanılması ve konsantrasyonun korunması sağlanır, yorgunluk minimuma indirilir. Tekrar eden ve dar alana sahip çalışma yerlerinde bu özellik, operatörlere büyük avantaj sağlar.

 Yüksek konforlu hava süspansiyonlu operatör koltuğu

Dikey ve yatay süspansiyonla, çok konforlu ısıtma sistemli, tam olarak ayarlanabilen grammer koltuk standart olarak sunulmakta ve evdeki koltuk rahatlığını kabin içinde sağlamaktadır. Uzun ve yorucu çalışma saatleri süresince kabindeki ferahlatıcı iç kısım ve tam olarak kullanıcı isteklerine göre ayarlanabilen “ısıtmalı süspansiyonlu operatör koltuğu” sayesinde rahat bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Bu rahatlatıcı oturma konumu aynı zamanda çalışma sahasını her açıdan açık ve kolay bir şekilde görmeyi de mümkün kılar.

Renkli LCD gösterge paneli

15 cm. ekranlı gösterge paneli, gündüz ve gece çalışmalarına uygun yapıda olup makina ayarlarına ve bakım verilerine tam erişim sağlayan, kullanıcı dostu 2 ayrı görüntü ekranı mevcuttur.

Yük izolasyon sistemi

Bu standart özellik,engebeli zeminlerde yumuşak bir sürüş , operatör konforu ve hareket sırasında geliştirilmiş araç dengesi sayesinde hızlı çalışma sağlar. Yükleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirirken daha yüksek üretkenlik ve daha iyi yakıt verimliliği kazanılmış olur. Otomatik etkinleştirme hızı kabin içinde, operatör tarafından ayarlanabilmektedir.

Tam otomatik klima

Gündüz ve gece –mevsim ne olursa olsun- rahatlayabileceğiniz bir ortam sıcaklığı sunan ve bunu otomatik olarak düzenleyebilen bir klima sistemi ile kabinde konfor keyfi yaşayabiliyorsunuz. Kabin içinde klima sistemleri optimal iklim kontrolü için entegre edilmiş olup, otomatik kontrol edilen fanlar sayesinde birden fazla havalandırma kanalından kabinin her noktasına yeterli ve temiz hava sağlanmaktadır. Operatörün seçtiği sıcaklığı sürdürmek için sistem hava sıcaklığı ve fan hızını ayarlarken hava akışı için farklı modlardan da seçim yapılabilmektedir.

Ayarlanabilir direksiyon konsolu

Sürüş konforunu artırmak ve yorulmadan çalışabilmek için direksiyon konsolunu kullanıcı ayarına göre ayarlamak mümkündür.

Sınıfının en iyi operatör çalışma ortamı

Sınıfının en iyi operatör çalışma ortamını sunan DOOSAN DL420-5 lastikli yükleyiciler , kabin çindeki sağlıklı ve konforlu yapısıyla “operatör dostu olma” özelliğini sürdürmekte olup kabin içinde taşıdıkları gelişmiş ve kullanıcı dostu teknolojiler, ergonomik kontrolleri ve renkli ekranıyla  operatörün yüksek performansta çalışmasını sağlamaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler