14 Haziran 24, Cuma

Doosan, akıllı inşaat için yeni nesil XiteCloud platformunu tanıtıyor

Doosan, akıllı inşaat için yeni nesil XiteCloud ‘hepsi bir arada platformunu’ piyasaya sürüyor. Doosan’ın yeni XiteCloud’u, Güney Koreli şirket tarafından 2019’da tanıtılan inşaat, taş ocakçılığı ve maden sahaları için insansız otomatik ve entegre bir kontrol çözümü olan Concept-X’in ticarileştirilmesinin ilk aşaması. Doosan, yeni nesil Xitecloud platformunun lansmanının, inşaat ekipmanı üretimi ve satışındaki mevcut operasyonlarını tamamlamak için iş portföyünün şantiye yönetimi alanına daha da genişlemesinin bir parçası olduğunu söylüyor. XiteCloud ile bir müşteri, anketler, arazi analizi, makine satın alma, ekipman işletimi ve inşaat yönetimi gibi birden fazla görevi tek bir platformda yönetebiliyor. Doosan, bunun inşaat maliyetlerini azalttığını ve zamandan tasarruf sağladığını, iş doğruluğunu artırdığını ve bunun da üretkenliği artırdığını söylüyor.

XiteCloud’un ayrıca müşterilerin tek bir platformda birden fazla projeyi yönetmesine, gelecekteki karar verme/iş için kullanılabilecek verileri toplamasına ve yönetmesine izin verdiği iddia ediliyor.

Platform, XiteCore, XiteFleet, XiteAnalyst, XiteSIM, XiteSafety ve XiteAuto dahil olmak üzere inşaat yönetiminin birçok yönünü kapsayan XiteCloud’un bir parçasını oluşturan bir dizi yeni çözüm sunuyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler