14 Haziran 24, Cuma

DEVTUR Hafriyat , Hitachi ile zor işleri kolaylaştırıyor

DEVTUR Hafriyat, müşterilerinin talep ettiği hız ve kaliteyi sahip olduğu güçlü makina parkı ile karşılıyor. Son olarak aldığı Hitachi ZX300LCH-5A ile parkındaki Hitachi sayısını 9’a çıkaran firma, hem makinaların gücü ve verimliliği hem de ENKA Pazarlama’nın sahada sunduğu destek sayesinde zor işleri kolaylaştırıyor.

İlker Sökmen/DEVTUR Hafriyat

Denizli bölgesinde hafriyat sektörünün önde gelen firmalarından olan DEVTUR Hafriyat, 2007 yılında başladığı çalışmalarını geniş bir alanda başarı ile sürdürüyor. Gerek sektördeki tecrübesi gerekse de güçlü makina parkı ile farkını ortaya koyan firma, bu güne kadar üstlendiği tüm işleri zamanında ve sorunsuz şekilde tamamladı. DEVTUR Hafriyat’ın sunduğu hizmetler arasında her türlü sert ve yumuşak zeminde işyeri, bina vb. temel kazıları yapılması ve hafriyatının taşınması; her türlü sert ve yumuşak zeminde karayolu, orman yolu, maden yolu vb. servis yolu yapım ve kumlama işleri; dozer, yükleyici ve greyderler ile arazi tesviye yapım işleri ve zemin sıkıştırma işlerinin yapılması; her türlü dar, geniş ve derin kanal kazılarının yapılması; bina temeli geri dolgusu temini ve yapım işleri ve iş makinaları kiralama faaliyetleri bulunuyor.

İşleri zamanında teslim ediyor
DEVTUR Hafriyat’ta 2011 yılından bu yana şef olarak çalıştığını belirten İlker Sökmen, DEVTUR’un tecrübesini teknolojiyle birleştirerek, hafriyat sektöründe güven veren bir firma olduğunu dile getirerek “En yeni teknoloji ile donatılmış makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile Denizli ve çevresinde, hafriyat ve bina yıkımı işlere en hızlı şekilde çözümler üretiyoruz” dedi. Üstlendikleri işleri sorunsuz ve zamanında tamamlayarak teslim etmenin firmalarının öncelikli ilkesi olduğunu da dile getiren Sökmen şunları söyledi: “Hafriyat işlemlerine başlamadan önce incelenen bölgenin yapısına göre çalışma takvimi oluşturarak, taahhüt edilen tarihte teslimat gerçekleştirmekteyiz. Firmamız için temel referans, müşterilerimizin memnuniyeti olduğu için her işimizi özenle ele alıyoruz, kaliteden ödün vermeden, profesyonelce sonuçlandırıyoruz”.

Sert zeminde Hitachi avantajı
Hafriyatın yanı sıra, alt yapı projeleri, fabrika temelleri, imalatlarda makina tedarikçiliği, malzeme sevkiyatları gibi konularda da hizmet ürettiklerini söyleyen Sökmen, rakiplerinden kendileri ayıran noktaların başında kullandıkları iş makinalarının gücü ve verimliliği geldiğini belirtti. Faaliyet gösterdikleri bölgede zemin yapısının ağırlıklı olarak zorlu ve sert olduğunu belirten Sökmen “Bu nedenle kullanılan iş makinalarının gücü ve kalitesi daha da önem kazanıyor. Biz kullanmakta olduğumuz Hitachi marka iş makinaları sayesinde ile zor zeminde çalışmayı kolaylaştırıyoruz” şeklinde konuştu.

 En büyük referans sahadaki performans
ENKA Pazarlama’dan şu ana kadar 9 adet iş makinası aldıklarını belirten Sökmen, 2007 yılında aldıkları iki ekskavatörün sahadaki yüksek performansı nedeni ile sonraki makina alımlarında da ENKA Pazarlama ve Hitachi markasını tercin ettiklerini söyledi. Sökmen makina parklarına son olarak ise Hitachi ZX300LCH-5A Paletli Ekskavatörü eklediklerini belirterek şunları aktardı: “Hitachi ZX300LCH-5A bizim için her yönü ile ideal bir makina. Hem yeni makinamız hem de diğer Hitachi iş makinalarımızın sahada olması bize güven veriyor. Makinaların gücü ve performansının yanı sıra ENKA Pazarlama’nın da bakım ve servisler konusundaki desteği ile işlerimizi kesintisiz ve sorunsuz olarak yürütüyoruz.

Bakım kolaylığı
Hitachi iş makinalarının avantajları arasında makinaların kullanım kolaylığını, gücünü, düşük yakıt tüketimini sayabileceğini belirten Sökmen, “Makinalar son derece seri. Operatörlerimiz de makinaların seriliğinden, gücünden ve kabinin konforundan memnunlar. Ayrıca kolay bakım özellikleri sayesinde zaman kazanıyoruz. Günlük bakım ve filtre değiştirme kolaylığı gibi özellikler önemli” ifadelerini kullandı. Kullandıkları 2013 model Hitachi 280 model ekskavatörün halen zorlu sahalarda üst düzey performans ile çalıştığının da altını çizen Sökmen, “Bu makina zeminin zorluğuna rağmen halen verimli şekilde çalışıyor. Bomda çatlak yok, alt takım sapasağlam” dedi.

 “Makinaların zirvesi”
Hitachi ZX300LCH-5A’yı ‘makinaların zirvesi’ olarak tanımlayan Sökmen “Tüm yönleri ile başarılı bir makina. Gelişmiş teknik özellikleri ve gücünün yanı sıra yakıt tüketimindeki verimliliği ile de bizim için ideal. Sonuç olarak Hitachi bizim en büyük gücümüz. Hem verimlilik sunuyor hem de işlerimizi kolaylaştırıyor. Ayrıca ENKA Pazarlama’nın desteği, servis ve yedek parçadaki kaliteli hizmeti de elimizi güçlendiriyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler