22 Haziran 24, Cumartesi

DEVELON, Yeni DD130 Modelx ile Avrupa dozer pazarına giriyor

Eski adı Doosan Construction Equipment olan DEVELON, yeni DD130 modelinin lansmanıyla Avrupa dozer pazarına giriş yaptı. Yeni DD130 dozer, müşterilerin ilgisini çeken çok çeşitli özellikler sunarak konut ve hafif ticari inşaat projeleri için verimli çözümler sunuyor.

DD130 ile diğer dozer markaları arasındaki en büyük farklardan biri, DD130’un makinenin dozer bıçağına sağladığı görünürlük. Bunu kolaylaştırmak için ön motor bölmesi, operatörlerin işlerini görmesini kolaylaştırmak amacıyla daha dar bir tasarım sunuyor. DD130’un optimum görünürlük sağlayan diğer yönleri şunlar:

-Ön filtre aynı zamanda ön görüş alanını en üst düzeye çıkarmak için motor bölmesine de yerleştirilmiştir.

-Elektronik soğutma sisteminin dozerin arkasına taşınması ön görüş alanını daha da iyileştirdi.

-Tamamen cam kapılar çalışma ortamının tam bir görünümünü sağlıyor.

Daha fazla görünürlük ve güvenlik için standart bir arka görüş kamerası, operatörlere dozerin çevresinin ek bir görüntüsünü sağlıyor. Tam renkli, 8 inçlik Smart Touch ekran, arka görüş kamerasından gelen görüntüleri gösteriyor.
DD130, birinci sınıf yüksek kaliteli koltuğuyla yüksek düzeyde konfor sunuyor. Operatör, iki adet yumuşak ve hassas, tamamen elektronik kumanda kolu aracılığıyla makinenin tam kontrolüne sahip. Koltuk ve kumanda kolları, tüm titreşimleri absorbe etmek için havalı süspansiyon sistemi aracılığıyla birlikte hareket ediyor.

İleri teknoloji

DD130 dozerdeki gelişmiş teknolojiler, operatörlerin zorlu spesifikasyonları karşılamasına yardımcı olmak için daha fazla hassasiyet sunuyor. 2D tesviye sistemi (dozer yardımı), acemi operatörler için bile hassas tesviyeyi kolaylaştırıyor. Operatör gerekli girdileri programlıyorr ve makine, işi daha hızlı ve daha doğru bir şekilde bitirmek için bıçak işlevlerini kontrol ediyor. GPS veya lazer gerekmiyor. DD130, dahili bileşenlere erişim sağlayan, elektronik olarak çalıştırılan, eğilebilen bir kabinle standart olarak geliyor.
Dozer alt takımı kolaylık ve uygun maliyetli bakım için tasarlanmış. Alt takımın doğal olarak daha fazla aşınma ve yıpranmaya maruz kalan bölgelerine erişim kolay. Örneğin çıkarılabilir bir yan panel, alt takımın gerginlik sistemine gres eklenecek alana erişim sağlıyor.
Telematik sistemi, DD130 dozerde standart bir özellik olup, müşterilerin makinelerini uzaktan izlemesini ve bakımını yapmasını kolaylaştırıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler