13 Haziran 24, Perşembe

Develon, Conexpo’da operatörsüz ekskavatörünü tanıttı

Hyundai Doosan Infracore bu yılın başlarında duyurduğu, yeni Develon markasını ConExpo 2023’te düzenlenen etkinlik ile ilk bir kez daha ilan etti. Hyundai Doosan Infracore CEO’su Young-cheul Cho ve CEO Seung Hyun Oh, Hyundai Construction Equipment ile birlikte bağımsız bir yan kuruluş olarak inşaat ekipmanları üretmeye devam edecek olan yeni marka için tanıtım etkinliğinde yer aldı.

“Develop” ve “onwards” kelimelerinin birleşiminden oluşan Develon, fuarda teknoloji tabanlı Concept-X2 ekipman yelpazesine eklenecek en son sürücüsüz makineleri de sergiledi. 2019’da Kore’de tanıtılan Concept-X makinelerinin kapsamlı bir güncellemesi olan Concept-X2 otonom inşaat ekipmanı, DD100-CX dozer ve DX225-CX paletli ekskavatörü içeriyor. Her iki makine de kabinsiz bir tasarıma sahip.
Concept-X2 makineleri, şirketin güncellenmiş XiteCloud akıllı inşaat platformunun yanında sergileniyor. XiteCloud, kullanıcıların birden fazla projeyi yönetmesine ve gelecek planlaması için veri toplamasına olanak tanıyan XiteFleet, XiteAuto, XiteAnalyst ve XiteSafety araçlarını içeriyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler