22 Eylül 23, Cuma

Caterpillar Cat Trial 13 videosu ile iş sahalarındaki gücünü ortaya koyuyor

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat’in başarı ile temsil ettiği Caterpillar, ürün ve hizmetlerinin fark yaratan özelliklerini yaratıcı videolarla anlatan Cat Meydan Okuma video serisinin 13.’sünü yayınladı. Amerika’da çok sevilen bir çocuk kitabından ilham alan video, dünyadaki Cat temsilcilerinin 7/24 sundukları ve iş makinelerine değer katan hizmetleri eğlenceli bir dille anlatıyor.

Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da Borusan Cat’in başarıyla temsil ettiği Caterpillar, Cat Meydan Okuma video serisinin 13’sü ile Cat temsilcilerinin iş sahalarının devamlılığını sağlamaya yönelik hizmetlerini eğlenceli bir şekilde anlatıyor.
Amerika’da çok sevilen “Goodnight, Goodnight, Construction Site- İyi Geceler İş Sahası) adını taşıyan çocuk kitabından illham alan videoda, iş sahasında tüm güçleriyle çalışan iş makineleri tanıtılıyor. Eşyaları yükseklere taşıyan vinçler, çimentoyu tüm gün öğüten çimento makinesi, büyük küçük demeden tüm yükleri taşıyan yük kamyonu, toprağa şekil veren ekskavatör ve zemini inşaata uygun hale getiren buldozer videonun yıldızları olarak ön plana çıkıyor. Video yoğun çalışma ile geçen bir iş gününün ardından Cat temsilcilerinin 7/24 sundukları hizmetlerle iş makinelerini yeni güne en iyi şekilde hazırlamalarına odaklanıyor.

Caterpillar’ı, Türkiye dahil 6 ülkede başarıyla temsil eden Borusan Cat de sunduğu kapsamlı ve farklı beklentilere hitap eden esnek Müşteri Destek Anlaşmaları (MDA), dijitalleşmeden yararlanan öncü uygulamaları, zamandan ve mekandan bağımsız parça alımına olanak tanıyan online satış kanalı (PCC) ve daha bir çok ürün ve çözümle farkını ortaya koyuyor. Caterpillar’ın dünyadaki en güçlü temsilcileri arasında yer alan Borusan Cat, müşterilerine değer katan hizmet ve çözümleri ile başarısını her sene daha ileri taşıyor.

Caterpillar’ın yayınladığı yeni Cat Meydan Okuma videosu https://www.borusancat.com/tr/campaign/trial13 linkinden izlenebiliyor. Borusan Cat’in kendine has ürün ve çözümleri hakkında detaylı bilgi https://www.borusancat.com/tr adresinden alınabiliyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler